Ayrıldıgınız sevgilinizi nasıl şaşkoloza cevirirsiniz:D

boyle sızı sınır hastası edıpte kavgalarla ugurladıgınız sevgılınızı nasıl beynınden vurulmus gıbı hıssettırıırsınız?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 8'li otomotiği alıp doldurcaksın. sonra arkaasından ıslık çalıp tam dönerken beynini asfalta dagıtacaksın. ancak öyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç birşey yaşanmamış gibi davranmak yaşanmamış gibi hayatına devam etmek bahsi geçen kişiyi çıldırtabilir. senin acı çekmediğini görmesi onu sinirlendirecektir

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşıyla çıkıyorum bu yuzden ayrıldık bı kere kavga ettık gıtme irem üzülür dedi anladım irem daha guzeldı tatlıydı

0|0
    0|0
  • Sadece Sus Hattını Bile Değiştir Onu Görsen Bile Görmemezlikten Gel Gelki O Sana Daha Fazla Bağlansın Ve Kafayı Sıyırsın :)

0|0
    0|0
    • hattımı degiştirirsen çok koyar

• tm işte çok koysun o seni daha fazla arayacak arayacak ama bulamayacak :) yani bu bir nevi sevgiyi hatırlatma yöntemi :)

• şu ana kadar kafamı böyle şeylere yormadım hiç ;)

0|0
    0|0
  • susarak herşeyi bitirerek iletişimi keserek onu ne kadar cabuk unuttugumu ispatlayarak

0|0
    0|0
  • muhtemelen şaşkolozun anlamını bilmiyosun..:))

0|1
    0|0
  • Adam kurtulmuş soruya bak :)

0|1
    0|0
  • Susup ağır başlı olarak

0|0
    0|0
  • hiç umursamazdım?

0|0
    0|0
  • lafa bak lafa, şaşkaloz zülfü ağa... pardon o kemal sunalın filmindeydi dimi :D

kendine iyi bak,bakımlı ve alımlı ol,çocugun tekinide tak koluna,bak nasıl beyninden vurulur o

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de de bunun gibi bir şey olmuştu.Anında onu bıraktım onu nerede görsem kaçardım korkuluk görmüş gibi olurdum. Sonra çocuk bana dedi ki neden benden kaçıyorsun falan dedi baya kavgalı ayrılmıştık ama sonra yine devam etti .kaçan kovalanır...

0|0
    0|0
  • beyninden vururim oni

0|0
    0|1
Yükleniyor...