Hoşlandığım spor hocası bugün beni başka bir çocukla takılırken gördü, sizce durumu nasıl düzeltmeliyim?

Dün açtığım konuda da bahsetmiştim, yeni başladığım spor salonundaki 22 yaşında ve über yakışıklı olan hoca geçen gün beni çalıştırırken hafiften bana yavşamıştı mesela bana sen best modela katıl diye iltifat etmişti ve sürekli açıkta olan göğüslerime bakmıştı falan. Biz çalışırken yanına sürekli bir kız gidip gelmişti meğer ikisi sevgiliymiş ama çocuk sevgilisi olduğu halde bana da zarf attı.

Neyse bu olaydan 1 gün önce aynı spor salonundan bir başka çocuk beni beğenip numaramı istemişti, bende vermiştim ama çocukla çıkmıyorum sevgili olma reddettim.

Bugün bu çocuğun ısrarları üzerine istemeyerek de olsa onunla birlikte spor salonuna gittik, tabi beni tanıyan iki hoca ve bu benim hoşlandığım hoca biz ikimizi yanyana gördü ve aramızda bişeyler olduğunh anladılar. Ama ben bu çocuktan fazla hoşlanmadım, en yakın zamanda şutlamayı ve hoşlandığım hocaya düşünüyorum. Keşke bugün bu çocukla hiç gözükmeseydim, şimdi hoşlandığım hoca benden soğumuş.olabilir. Ona o çocuğun benim.için önemli olmadığını onunla zaten sevgili olmadığımı ve asıl hoşlandığım kişinin kendisi olduğunu nasıl söyleyebilirim veya nasıl belli edebilrim sizce?

Yarın spora tek başıma gidicem, kafamda iki şık var:

Ya hocaya direk senden çok hoşlanıyorum dicem, ya da " Ya ben dün doğru dürüst hiç.çalışamadım, hani dün yanımda bir çocuk vardı ya beni sürekli lafa tuttu oysaki biz sadece arkadaşız onunla. Hatta ona başkasından hoşlandığımı ve onu çok beğendiğimi söyledim" dicem. (Burda gözlerinin içine bakıcam kendisinin olduğunu anlasın diye)

LÜTFEN ÇOK ÖNEMLI SIZCE HANGI YÖNTEMI UYGULAMALIYIM VEYA BAŞKA BILDIĞINIZ BI YONTEM VAR MI

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• 2. şık daha iyi bence. Bırak o sana gelsin sen yolu aç.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1- Sevgilisi olduğunu bildiğin bir adamla ilişki düşünüyorsun

2- Sevgilisi olan adam sana yavşıyor

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Ne biçim insanlarsınız.

0|0
    1|0
  • 1 emin ol hoca ol iltfati ilk sana etmemistr. 2 best modellik bir kizn isi spor salonunda isi olmz fizi zaten superdr saglikmi diyecksin duz kosu ile formunu korusnz siz bazi kizlrin gozleri kolay boyanir kimisi guzel soze kimsi ise erkegin arabasna zenglngine kanar sonuc erkk isni gordumu. biter :)))

0|0
    1|0
    • Iyide benim fiziğim zaten güzel hatta herkes neden spor salonuna gidiyosun diyor bana, ben sadece kas yapmak için gidiyorum

• hay senin göğüslerine sürekli açık olan göğüslerine bakmışmış nereye gidiyorsun sen kızım spor salonu mu kerane mi*:D

0|1
    1|0
  • Spor salonlarından seviyeli bir ilişki cıkmaz .Adam hevesini alır bırakır seni oyle söyliyim sana.konuna gelirsek bence öyle birşey söyleme.dun calısamadım cocuk rahatsız etti demen mantıklı olur.çalısırken yanına gider soru bahanesi ile muhabbet edersin

0|0
    0|0
    • Ama çocukla yan yana otururken gördü bizi, yani çocuğun rahatsız eder gibi bir hali yoktuki

• Çok sağol valla benim aklıma gelmedi bu fikir :) Öyle dicem umarım lafı ağzıma tıkıp terslemez beni

• Asla terslemez.Hoca orda insanlarla ilgilenmek zorunda.En kötü araya biraz mesafe koyar.o adam orda her kızla ilgileniyodur salona kimler girip çıkıyo. umarım yanlış anlamamışsındır adamı...

• bu durumda doğrudan söylemek sıkıntı olabilir, ikinci şıkkı dene bence

0|0
    0|0
  • bu kadar yazıyı okuyamam.şimdi

0|0
    0|0
  • Bir kere verirsen herseyi unutur

0|0
    0|0
    • Bende onun derdindeyim ama ister mi ki beni? Hiç sanmıyorum isteyeceğini sevgilisi var çünkü

• O istemese biz isteriz, hem onda olan bizdede var sen yeterki iste olmazmı?

• vay orispi

0|0
    0|0
  • Hic bisey yapma ilgisi varsa kendi gelir zaten .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...