Normal insanları sevmiyorum, bu normal mi?

Normalden kastım sıradanlık evden işe,işten eve giden sıradan insanlar.Ben sisteme karşı olan insanlar arıyorum maceracı anı yaşayan insanlar. ortalama insan istemiyorum bu normalmi

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok normal insan bir süre sonra Farklılık istiyor. sürekli aynı şeyler boğuyor insanı ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende sizin düşüncenizdeki gibi yaşayan insanları sevmiyorum.

En güzeli işinden evine, evinden işine gidip gelmektir. Gününü ailesiyle veya eşiyle geçirmektir.

0|0
    0|0
  • anormalse bende sorunluyum :))

0|1
    0|0
  • gayet normal sıradanlık iyi değil benim için

0|1
    0|0
  • Aynen... Gerci ben cok maceraci ani yasayanida sevmem.. Ama farkliligi severim.. Siradan takilan insanlar ilgimi cekmez.. Onlarada bsey demyorum ole olupda sevdiklerimde vardir ama genel anlamda fazla sarmiyo..

0|0
    0|0
  • evet normal çünkü bende öyle birini arıyorum ama hala bulamadım malesef sen bulursun umarım

0|1
    0|0
  • Gel seni alnindan öpeym.

0|0
    0|0
  • bnden uzak dur o zmn :)

0|0
    0|0
  • Bnd sevmem bnc gencken cilgin olursun yaslandin yasin olmus 70 hadi sevgilim bisiklete binelim diyemezain ya da hadi hacı paralari harcayalim suyunu cikaralim diyemezsin ewlenince en guzel sey ani yasamak asker gibi yasamayi asla sevmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• peki sence bu bir tercihmi zorunlulukmu çoğu insan için yani böyle bir lükse sahipmi çoğu insan,hayata atılınca,hayat mücadelesinin içinde başkalarının sorumluluklarını alınca bakman gereken insanlar olunca bu sevmediğin insanlar belkide kendilerinden fedakarlık edip mecburen tekdüze sıkıcı rutin bir hayatı yaşamak zorunda kalmış olabilirler ve bir gün sende o sevmediğin insanların başına gelen girdap gibi; içine çekilip kaybolma ihtimalin olan bişeyi daha ince eleyip sık dokuyarak yargılamasın bence.

0|0
    0|0
    • Tabiki bu bir lükstür ve mecbur kalındığında fedakarlık yapılması gerekir ama ben bunları göz önünde bulundurmadan söyledim bakacak bir yuvası mecburiyeti olmamasına rağmen ot gibi yaşayan insanlar var tabiki seçim bu ama ben hayattan keyif alan eğlenceli insanları severim

• normal hacım. bende öyle ınsanları sevmıyorum.

0|1
    0|0
  • yüzde yüz haklısın.. kendini kasmadan anı yasamalı insan ! ;))

0|1
    0|0
  • bende aynı şekilde arkadaşlarım sıradan olmalı evden işe sadece görüştüğümüzde kafede oturup muhabbet etmeliyiz sonra eve dönmeliyiz

1|0
    0|0
  • sonunda benim kafadan biri..:)

0|1
    0|0
  • Her şeyin normali iyidir asıl normal olanların hayatı daha güzeldir hayırlıdır

0|0
    0|0
    • Profil resmine bakarak tartışmaya girmiyorum

Yükleniyor...