Şampiyonluk gitti mi?

taraftar olarak değil de realist cevaplarsanızz sevinirimm. çok önemli puan kaybettik ve puan farkı 6 oldu..

Şampiyonluk gitti mi sizce?

0|0
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene sampiyonluk zor gectigimiz yillarda fenerbahce sikeyi oyuncular uzerinden yapiyodu bu sene medya uzerinden hakemlere baski kurarak yapiyorlar !

1|0
    0|2
    • Şike uyduramadık Medya verelim, kolaya kaçmayın Sizdeki kadro süper siz daha Fenerbahçeyi yenemiyorsununuz ne şampiyonluğunan bahsediyorsunuz ?

• Tff nin yabanci kurali yuzunden kadro kuramiyoruz butun takimlar statuyu istemezken sadece siz destek verdiniz bu kurula sizi sampiyon yapmak icin herturlu yolu deniyolar bu sene ! Son dakika golleriniz verilmeyen kartlariniz fatoh terimi tff nin bizde koparmasi daha neler neler kimse bu sene fener sampiyon olursa hakketti diyemez hersey ortada !

Erkekler Ne Diyor 30

• guclestımı evet... ama yenılsek komple gıdecektı belkıde,6 puan ve 4 puan arasında cok bı fark yok,bız yenelım 2 farklı onlar baska bır macta daha kaybetsın bu iş tamam dır,adım kadar emınım fener bahce bızden cok puan kaybedecek bız yeterkı 2 farklı yenelım,yenemezsek zaten haketmıyoruz demektır,bız sıkecı degılız haketmedıgımızi içimize sindirip kabul etmeyız...

1|0
    0|0
  • realist olarak söylim sadece avantaj fb de ama fikstürü zor ve bizimde fikstür avantajımız var

ayrıca böyle ağlayıp hakemlşer torpil gecerse zaten zor

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe Kasımpaşa Maçında Hakem Sayesinde Yendi . Hakem 2 Tane Kırmızı Kart Vermedi Fenere . Gelelim Puan Farkı Durumuna Fener Bu Hafta Deplasmanda Puan Kaybedecektir. Forvetleri Genelde Eksik. Kapalı Oyun Oynayacaktır. Galatasarayda Beşiktaşı Yenerse. Fenerle Arenadada Maçımız Var , Galatasaray iç sahada feneri yenecektir. Ve FENERBAHÇENİN DEPLASMAN MAÇLARI HEP KRİTİK..

1|0
    0|0
  • hahha bugslilerde nasıl bir kafada arenada 4 maç yapılmış 2 sini biz kazanmışız hala boş konuşyorlar :D

0|1
    1|2
  • gelmişmiydi ki gitsin:)))

0|1
    1|0
  • haftaya beşiktaş'ı yenersek tekrar 2. olcaz. fener maçımızda içeride. ki fener daha mutlaka puan kaybeder. bence hala umut var.

1|0
    0|0
  • lig daha yeni başlıyor sakin ol :D

1|1
    0|4
    • Hacı suçum ne benim tarafsız yorumada tepkilisiniz :D

• büyük maçlar var önümüzde gerisini o maçlar belirleyecek o yüzden yeni başlıyor yazdım ama siz kazandınız şampiyon beşiktaş ulan sonuna kadar eksileyin hadi hayırlı geceler :D :D

• saol sanada hayırlı geceler :))

• Daha çok var.Cinconu yarısın dısında bırakmazlar.Aysal yalar yutar tayyibi.Hallederler.

0|3
    1|7
    • Azizin Tayyibi yaladığı gibimi?

• Azizin g.tünün kılı olamaz ne tayyip ne aysal:D Ayrıca fenerli değilim çocuk,önyargılı olma :)

• arenada da 4-5 gol yersiniz gitti tabi kızım şampiyonlukmu kaldı hey ALLAHIM Ya şampiyon FENER.

0|4
    2|5
    • çok ağır aptalsın arkadaşım. senden daha zeki terlik var bizim evde ;)

• aman arkadaşım ben zaten engellemiştim şereften bahsetmişken eğer sen şerefli olsaydın burada millete aptal demezdin senin gibi birinin şereften bahsetmesine sadece gülüyorum.

• Fenerbahçeyle aradaki puan farkları BJK 5 GS 6. Beşiktaş areneya gidicek , fener beşiktaşa gidicek , önümüzde 13 hafta var daha. Bu süereçte herşey olabilir, çok çekişmelii , her sene keşke böle olsa .. Hakeden kazansın abicim , nediyelim.

0|1
    0|0
  • Şampiyonluk yarınlara kaldı..

0|4
    0|0
  • Daha hiçbirşey bitmedi Sonunda yine biz kazanacağız

0|2
    1|6
  • Dahace bişe belli olmaz 13 hafta var sanıyorum 39 puan ederki fener bütün rakipleriyle deplasmanda oynayacak he şu var Fener 1 adım önde neyin noluca belli olmaz.

0|0
    0|6
  • Fenerbahçe 2 maç kaybetse bir beraberlik alsa ve galatasaray oynadığı her maçı alırsa 1 puan farkla galatasaray şampiyon olur. Ki daha çok maç var.

0|0
    0|1
    • önümüzde 4 maç mı kaldı?

• Biz bitti demeden bitmez puan farkı 3 bir kere tökezlemeleri yetiyo

1|1
    0|4
  • Daha çok var.

0|0
    0|0
  • Antalya maçından dolayı üzgünüz!.. ama erken bitti diyebılmek ıcın..

1|0
    0|4
  • Fenerbahçe puan kaybedecektir ama Galatasaray bu oyunuyla farkı kapayamaz orası ayrı.

1|1
    0|3
  • gecmıs olsun :)

0|4
    2|2
  • Mantıklı düşününce bir yandan puan kaybetmemiz iyi oldu bu hafta takım yeni eksiklerini gördü ve bundan sonraki maçlarda asla mağlubiyet yaşamıyabiliriz.

0|1
    0|4
  • Şampiyonluk gitti demek şuan için saçma ama bir gerçek var Fenerbahçe'nin işi çok zor Beşiktaş,Trabzon ve Galatasaray ile deplasmanda oynayacak bu üç maçın ikisinde galibiyet alırsa şampiyon olur

0|0
    0|0
  • 3 büyükler busene kendi evinde kazanacaklar deplasmanda puan kaybedecekler.Deplasmanda başarılı olan şampiyon olacak.Fenerbahçe'yi çok zor deplasmanlar bekliyor.Daha hiç bir şey bitmiş değil göreceğiz.

0|0
    0|0
    • unutmatın o dediğiniz deplasmanlarda Fenerbahçe zaten kazanıyor :)

• yok yahu, ligte ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz. kaldı ki daha 13 14 hafta var ;) rahat ol.

0|2
    0|4
    • fanatizm gözünüzü döndürüyor resmen. aptalsınız... soran arkadaşım seninle alakası yok bu yorumun ;)

• la ısınıze gelmeyınce hemende engellıyorsunuz

• işime gelmemekle alakası yok, fanatizmi benimsemiş insan aptaldır =) aptal insanlarla muhattap olmak zorunda değilim ;)

• İsterse şu anda bitime 3 hafta kalsın hiç bir zaman bitti diyemessin futbol mucizeler oyunudur.

0|0
    0|1
  • daha çok var 28 haftaya kim önde girerse % 90 şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • bunu disari alalim.6 puan ne ki

0|0
    0|0
  • atı alan üsküdarı geçti şampiyon fener

0|0
    0|1
  • evet zor gibi gözüküyor ayrıca artık biz de ikinciyiz üçüncü sıradasınız Beşiktaşım ikinciliği kaptırmaz şampiyonluğa oynuyoruz formdayız maşallah :)

0|0
    0|0
  • Sampiyonluk 3 mağlübiyete bakar kim öyle kim kala

0|0
    0|0
  • Onlar şimdi kutlasın sene sonu biz kutlarız.

0|1
    0|5

Kızlar Ne Diyor 7

• Realist olarak taraftar olarakta söylüyorum ki daha hiç bir şey bitmedi ve evimizde oynayacağımız kolay maçlar var bence kesinlikle bu son kötü deplasmanımız oldu bugünkü derbi'yi kazanıp Chelseayı elersek daha çok şey yaparız korksunlar bizden 6 puan da fazla değil

1|0
    0|1
  • daha değil :D hala umudumuz var

1|0
    0|0
  • daha bitmedi

0|1
    0|5
  • haftaortası maçınız var. Bugün kü performans normal... Futbol da 10 saniye maçın kaderini belirler daha lig bitmedi.

0|0
    0|5
  • Henüz az da olsa şansı var.

0|0
    0|1
  • Biz bitti demeden bitmez

1|0
    0|1
  • Daha bitmedi.Gel gör ki oyuncuların her maç değişen ruh hali beni delirtiyor..İsteseler yapamayacakları şey yokken bir boşvermişlik bir umursamazlık..

0|0
    0|4
Yükleniyor...