İnsanların Özel hayatlarını sorgular mısınız ?

Yani bir arkadaşınızın komşunuzun iş arkadaşınızın hayatını inceler ona göre mi hayatınıza alırsınız ? O yanlış yapsa ve size derdini anlatsa ondan size zarar geleceğini düşünüp ondan uzaklaşır mısınız ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• kafam boynumun üstündedir başkalarının donunda değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yani karşımdaki insanın aile yaşantısına göre nasıl biri olduğunu anlamak isterim ama isterse özel hayatında gangbang+threesome yapsın beni ırgalamaz :D

0|0
    0|0
  • Olaylar bana dokunmadığı sürece karışmam veya onun yaşadıkları (Geçmişi) beni alakadar etmedikce onu yargılayıp ona göre karar vermem.Benimle yaşadıklarından sorumludur bana karşı.Kadın/erkek.

0|0
    0|0
  • Muhakkak insanların nasıl yaşadıkları diyalogla paraleldir gayri ahlaki yaşantılar o kişilerle diyalok kurmamama geçerli sebeptir,lakin sorunları etken değildir yerine göre elimi taşın altına dahi koyarım.

0|0
    0|0
  • Sorgularım tabi

Ona göre vaziyet alırım

0_0

0|0
    0|0
  • eskiden evet.şimdi hayır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır herkes hata yapabilir çevremde o kadar kötü şeyler yapmış insanlar varki ama sonuçta onlarda insan bende hata yaptım zamanında kimseye istemedikce özel hayatıyla ilgili şeyler sormam kendiminkinede karışılmasını istemem

0|1
    0|0
  • Ewet sorgularim ahlakca bana uygun olanlarla arkadaslik kurarim" kilavuzu karga olanin burnu boktan kurtulmaz" hayat felsefemdir kargalari hayatima sokmam

0|0
    0|1
  • hayır tabıkıde. ama onların hayatına bakıp onların yanlıs yaptıgı bir şeyde ders çkarmak lazım

0|0
    0|0
  • çok saçma bir düşünce bence arkadaş adı üstünde nolursa olsun kabul etmektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...