Cebinde Kıvanç'ı gördü, kızını kesti. Bunun sorumlusu kimler?

Cezayir'de bir baba, Gümüş ve Aşkı Memnu dizileriyle Arap kadınlarının gönlünde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğraflarını cep telefonuna kaydeden 16 yaşındaki kızını boğazını keserek öldürdü...

Bunun sorumlusu kimler ben cözemedim

Güncellemeler:

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Bunu dine bağlayanlar müneccim mi acaba ? din tüccarımı nerden cıkardınız cok merak ediyorum.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• durum vahimm

0|0
    0|0
  • Bir Kıvanç yüzünden mi bütün bunlar?

0|0
    0|0
  • suc babada tabiki:S eger bu dogru ise bir bahane degil ise kesinlikle babadadir. kizlara siddet hic bir zaman cozulemedi. 16 yasindaki bir kizin birine hayran duymasi kadar normal birsey yoktur, onun posterlerni almasi ve herhangi bir sekilde ilgi duymasida. suc nerde biliyormusun suc geri kafali ailelerde. kivanc sadece bir bahane buna eminim. medyanin uyduruk haberleridir. o kiza kimbilir neden kesti ne oldu kimse bilemez. ama sonuna kadar SIDDETE HAYIR!

0|0
    0|0
  • halimize bin şükür be...

0|0
    0|0
  • Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy:'(((((Dilim tutuldu:'((Umarım babası cezasız kalmaz

0|0
    0|0
  • Haberın linki?

0|0
    0|0
  • sorumlusu din.

1|0
    1|2
    • Din insan hayatını kurtarmaya adalete dönüktür dini uygulayanların hatalarını dine atfetmek ya az bilmekten yada art niyetten kaynaklanır

• tüylerim ürperdi

0|0
    0|0
  • üzüldüm ya

0|0
    0|0
  • Aşırı dindarlıktan kastım bu işte. İğrenç geri kafalı yaratıklar.

0|0
    1|0
  • kiza çok yazik olmus Allah böyle insanlarin belasini versin. kim bilir daha neler görecegiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olayın Kıvanç Aga'yla bir alakası yok. O zihniyet kimin fotoğrafı olursa olsun yine keser.

1|0
    0|0
  • Gidiyoruz o yöne doğru böyle böyle.. Biraz daha ampul, cemaat falan diyiverin siz.. Ah be Aziz Abi..

1|0
    2|0
  • adamın cehaleti ve vahşeti

1|0
    0|0
  • galiba adamı şeytan sandı.kızının kalbin de şeyta girdiğini düşünmüş

1|0
    0|0
  • Geri kafalılık.

0|0
    0|0
  • çok kötü bişey bu yaa. insanda kuş beyni kadar akıl olmaz mıya hangi devirde yaşıyoz.

0|0
    0|0
  • kim olacak o beyine sahip olmasini saglayan toplum ve yetistirenleri!

0|0
    0|0
Yükleniyor...