Lisedeyken nasıl bir hayatınız vardı?

benim lise yıllarım çok zor geçti.hala etkisindeyim bazen.sessiz birisiydim.ve arkadaşım yoktu .en önde oturur.derslerim çok iyi sayılmazdı.hep sınıfın popülerler benle dalga geçer egolarını tatmin ederlerdi.aradan 4 yıl geçti ama işte eskileri düşününce o zmanlar ergenliğin verdiği duygusallıkla çok üzülür ağlardım gerçi değişen birşey yok şimdide aynıyım neyse çok uzun oldu bakalım sizlerin ki nasıl dı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• lisede okulun ilk günü tanıdğım kızın peşinden 4 yıl kadar koştum ki ben 2 sene üst üste sınıfta kalıp okuldan atılmıştım... bu süre zarfında senin yaşadığın gibi sınıfın popi tipleri üzerimden fazlasıyla ego primi yaptılar ki o kızdan bahsetmeme gerek yok bile sanırım... geçmişimi aştım gibi gibi fakat o dönemde içine düştüğüm majör depresyon arada bir yokluyor beni...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• lisede çok sessizdim,ağır abiydim,grubumun lideriydim,dersleri hiç çalışmadan geçerdim,3 yıl birlikte okuduğum arkadaşlarımdan beni gülerken sadece 1 ya da 2 kez gördüğünü söyleyen çok oldu.Çoğu kişi hatta hocalar bile çekinirdi benden.Siyaset,tarihim,genel kültürüm çok iyiydi.münazara ve benzeri oturumlarda 3 e karşı tek yarışırdım.

1|0
    0|0
  • valla nasıldı biliyomusun vur patlasın çal oynasın okul daha yeni açılmış ilk öğrencileri bizdik miss gibidiy meslekti bide okula ilk votkayı sokan olarak tarihe geçtim hocalarda çiçek gibiydi yapmadığımız şey kalmadı hocalar çok özleyeceksiniz derdide inanmazdım

1|0
    0|0
  • az cakal cok salak bir tipdim

1|0
    0|0
  • oldum bittim çalışıyorum lisedeyken hem okuyodum hem çalışıyodum.sabah okula öğle işe bu hep böyle geçti.zaten okulla pek aram yoktu iyikide olmadı okulum berbattı.

1|0
    0|0
  • tam bir serseriydim

1|0
    0|0
  • aşırı derecede uatangaç çekingen sezsiz sakin kendi halinde suskun hiç konuşmayan biriydim ...

1|0
    0|0
  • çok iiyiydi.en popüler kızlarla takıldım çok eğlenirdim

1|0
    0|0
  • İyiydi okul yıllarım kimseyi ezmedim ezeni ezdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gayet hareketliydi 8 kişilik bir grubum vardı çoğunlukla okuldan kaçar kahvaltıya giderdik, maç izlemeye giderdik. Okuldaysakta okulun altından girer üstünden çıkardık. Keşke öyle bir şans verselerde aynı ekiple tekrar 4 sene okusam :)

1|0
    1|0
  • dersler bakımından kötüydü tabi sayısal için dahada zordu ama oturduğum sıra arkadaşım ve öndeki iki çocuğu hayatımın sonuna kadar unutcağını sanmıyorum genelde spor yaparak geçti nrmal lise hayatıydı işte

1|0
    0|0
Yükleniyor...