Bir insanı nasıl pısman edebılırsın?

bırınızı cok sevdgınızı dusunun ve sıze cektırdıgını acı cektırdıgını ve bırden hıc bısey yokmus gbı sızı bıraktıgını nasıl pısman ettırırdınız umursamazdınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iplemeyerek...

0|0
    0|0
    • ben de aynısını yapıyorum ama pısman olmusa benzemıyor

• onun en sevdiği şeyi kendini beğenmişliği belli ki... onun yalnız kalmasını sağla ilgi üzerinden gidince hatasını anlayacaktır ama intikamın sana faydası olmaz arkasında yalnızca pişmanlık bırakır

• bence de pısman olmak ıstemıyorum onunla ılgılı hayatımda hıc bır sey kalmasın

Erkekler Ne Diyor 3

• En yakın arkadaşıyla çık. Çok küfreder içine oturur içer içer ağlar sı.çar kusar oraya buraya kapına gelir beddua eder. Ama annesine sövsen daha iyidir onun için. Allahım günah yazma.

0|0
    0|0
    • cok ıyı bır ıntıkam planın varmıs

• Kimsenin kimseyi üzmeye hakkı yok. Umarim kimse kırılmaz.

• haklsın kımsenın hakkı yok

• ya güzlm bul bitane benim gibi yakışıklı onun gittiği cafelere git seni öyle gördükçe çıldırsın camış ha kıvırcık saçlıyım yakışıklı değilim kız onu fazla attım

0|0
    0|0
  • ona iki laf ederdim zaten pişman olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakin oyle bir sacmalik yapma ben denedim ama simdi kendim pisman oldum zarari kendim gordum;;)

0|0
    0|0
    • su an yaptıgım tek sey susup sabretmk ama ıcım ıcımı yıyor :)

• susup sabretmekle hiç birşey geçmiyor eline.aylarca süren depresyondan sonra tüm arkadaş cevresini birbirine kattım herkese mesajlar attım ortalık karıştı bana neler yaptıysa aynısını yaptım ettiğim beddualar bile tuttu ailenin acısını çek demiştim abisi 9 gün yogun bakımda yattı. sonunda benden helallik almak için geldi..

18aşk 3 ay boyunca hiç konuşmadıktan sonramı barştınız?

• Evet onu seviyodum benden onla olmami istedi yapmadim cekip gitti oda kustum hic konusmadik depresyona girdim ilk askimdi o benim onu unutmakcun sanal alemde takilmaga basladim biri bana asik oldu evlenelim dedi onu sevmiyom baskasini seviyom dedim oylece kacini uzdum sonda dayanamadim yazdim ona oylesine ama kendisi istedi barismak simdi mutluyuz cok sukur

Yükleniyor...