Başlık bile bulamadım siz düşünün

heralde artık yeter ya anladıkk falan diyosunuzdur. sürekli yazıyorum çünkü. neyse yine bir hatırlatma yapayım :D 2 yılllık sevgilim sıkıldım blmem ne diye ayrıldık. pişman olur mu diye sormuyorum artık çünkü olmayacak biliyorum. 1 ay oldu halnden memnun. her neyse bugün bir face ine gireym dedim şifresini değiştirmemiş salak. bir baktım kızlara falan yazmış ama kızlarda afedersinz o... tiplilerden. yorumlarınızı bekiyorum. ben bu salağı hala seviyorum :S

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ha senin yaptığın ahlaksızlıktan ötürü adam salak oluyo öyle mi...

utanmadan bir de yazmışsın buraya maharet gibi..

iyi ki bırakmış seni..

0|0
    0|0
    • merakıma yenik düştüm desek daha iyi olur.

• insanları tanımadan haddinizi aşarak yorum yapıyorsnuz. yaptığımın doğru bişey olduğunu savunmuyorum. 'salak' kelimesini face şifresini değiştirmedi diye yapmadım ayrıca.

• çok pardon ya haddimi aştım.. kusura bakma sana methiyeler dizmeliydim aslında.. insanda azcık utanma olur, azcık arlanma olur lan..

haddimi hududumu, şu yaptıklrarından sonra bile utanmadan aynada kendi yüzüne bakabilecek birisinden öğrenecek değilim..

Erkekler Ne Diyor 7

• nerden biliyon kızların öyle olduğunu? senden çok daha iyiler belki?

0|0
    0|0
  • gevşek insanmış yol ver gitsin öyle insanlardan hayır gelmez :)

0|0
    0|0
  • Gectii boruu pazariii sürr esegi nigdeyeeee. ...

Seni sevmeyenii sen napicannn ...ask bir sudur ic ic kudurr..ilyas salman misaliiii...

Bosverrr yeni asklaraaa yelkenn acccc. ...

0|0
    0|0
  • sen bu salağı unut hacı :D

0|0
    0|0
  • üütele gitsin neyini sevecen

0|0
    0|0
  • kızım sen tulumlaşmışın derdi rahmetli nejat uygur hanfendi yoksa siz o musunz yoksa siz bu musunuz yoksa yoksa şumusunuz kısaca siz...

0|0
    0|0
  • O unutmamistir sen gir gör diye degistirmemistir sifresini su an benim yaptigim gibi..

0|0
    0|0
    • bence umursamadığı için öyle yapıyor. sen neden öyle yaptın ?

• niye görmemi istesin ki yani ondan nefret etmem için mi? ama hiç umrunda değil.

• girsin görsün nasıl kızlarla konuştuğumuda kıskansın diye olbilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Bacım sen ne tür bir salaksın

görmüşsün mesajları hala ne sevmesi mk

sevgiyi ne kadar basitleştiriyosunuz

yapma ya Bırak artık girme facesine ziktiri çek bitsin gitsin

2|0
    0|0
    • o beni çok kolay silip attı ama ben öyle yapamıyorum. 2 yılımı verdim. :S

Yükleniyor...