Sevgilime borç vererek hata mı yapıyorum

4yıldır sevgiliyiz hiç bir zaman benden borç almazdı. Ama geçen yaz çok sıkıştı arabasının kontrl mu ne vardı bende ben verrm dedm verdim para aradan 2 gün geçti paramı getirdi hemen. geçen ay da telefonu bozuldu gitti önce ekranını yaptırttı öyle para gitti sonra telefon açılmamaya başladı baya sorun yaşadı. En son yeni telefon aldı kendine yani telefonsuz da nere kadar sürecekti. Ama gene eksik para çıkmş sonra getirrm demiş bu kafayı yiyckti babasınada birşey diyemiyor derse nie aldın telefon diye kızacak annesinde falanda para yok kendi birikimlerinide telefonun ekranı için 550 lira vermişti onda gitmişti bende şimdi kenedene 300 lira borç verdim.Yarın vericem dedi ama böyle yaparak acaba keneden alıştırıyor muyum.Aslında hiç benden para istemedi hep ben dedim ama hata mı yapıyorum.

Güncellemeler:
Ya ben paramı yiyor demiyorum. Anlamak istediğiniz gibi algılamayın. Yani mesela benim annem hep babamın olmadığı zaman parası bulmuş buluşturmuş artık babamda nasıl olsa karım bulur onun bir yerde birikmişi vardır diye bazen rahat davranıyor anlıyor musunuz. Ben bunun olmasını istemiyorum o kadar.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• yapma bunu bir daha.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Herşeyi anladım da , aranızda borç muhabbetinide geçtim bir ekrana değişimine nasıl 550 TL vermiş onu anlıyamadım !

0|0
    0|0
    • galaxy s4 dü telefonu samsung servisi o fiyata yapmş

• Söyledim. Fakat buna bir kağıt imzalatmışlar sanırım işte bir sorun olursa tekrar biz yetkili değiliz diye. yani o öyle dedi neyse olan oldu artık

• biraz garibime gitti... çünkü hiçbir yetkili teknik servis böyle bir evrak imzalatmaz , aksine yaptıkları işe garanti verdiklerini beyan ederler... biraz çetrevilli bir iş olmuş ama dediğin gibi neyse...

• 300-500 lira için bile senden medet uman bir erkekle, nasıl bir geleceğin olabilir hiç düşündün mü?

4 yıldır sevgiliymişsiniz.. ilerisi için evlilik hayalleri falan kuruyorsan "unut" derim.. Elemanın daha kıçında donu yok afedersin..

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep fakirlik mk ben ölsem istemem bir kızdan para öldüreceklerini bilsem zaten bugüne kadarda hiç parasız kalmadım hep param vardı ve olmayada devam edecek

şimdi çocugamı kızıyım para istyo diye

yoksa sanamı kızıyım hem veriyosun hem laf ediyosun diye kararsız kaldım

0|1
    0|0
  • senin paranı mı yiyor.gelip getiriyor işte.ne mantıksız insansın.cesaretin varsa bu güvensizliğini ona söyle.

0|1
    0|0
    • zor zamanlarda çiftler birbirine hep destek çıkar.bundan sonra bence sen hesabın yarısını ödemelisin.üzüldüm erkek arkadaşın adına.

• ya yok aslında yani iyi parasıda var. Ailesini iyice biliyorum herşeyini. Hiç bir zamanda benim hesabı ödememe izn vermez ama çok para ahrarsa eğer ben bilirim zaten kendini mutlaka bir yere ben götürürüm de. Tek korktuğum nokta babam gibi olması

• senden durduk yere istemiyordur bence.4 yıl boşuna sevgili olmuşsunuz siz.

• senden alıp tekrar veriyomuş daha ne altında bişey aramana gerek yok

0|2
    1|0
  • anladim demek istedigini.seni garanti olarak gormesin diye diyosun.ilerde aorun cikar diye.haklisi .

0|0
    0|0
  • bence kotu bısey yapmıyosun aynısını oda sana yapar ,

0|0
    0|0
  • Borç yiğidin kamçısıdır derler.

Belli ki arada sırada da olsa o da her insan gibi sıkışabiliyor maddi yönden ve el aleme gitmektense sen yardımcı olmak istiyorsun ve senin yardımını kabul ediyor.

Bu güzel bişey bence..

(:

0|0
    0|0
  • 4 yıl diyorsun farkında mısın? Normal bir şey.

0|0
    0|0
  • bunu bilemeyiz ki.

0|0
    0|0
  • durumu sıkışıkta olabilir önyargılı olmak olmaz şimdii.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• keneden nedir ?

hata yapıyorsun Niye dersen geri ödemeyi yapıyor sana fakat alışıyorda

başında patlar bir gün

yok demeyi öğren

0|0
    0|0
  • 4 yıllık sevgilin sıkışmış senden borç almış. Ne var ki bunda?

0|0
    0|0
  • Parası yoksa telefon almasın ya da parası kadar telefon alsın . Borçta verme

1|0
    0|0
  • Alıştırma derim.

1|0
    0|0
  • Senden alabildiğini gördüğü için alışmış.Nazik bir dille reddet.

1|0
    0|0
  • verıyomuş ya işte.neden altında bırşey arıyosunkı.altından bırşey arıyosan neden onunla berabersın.

0|0
    0|0
    • erkek sıze yedırırken ıyı onun ıhtıyacı olunca kötü.çıkar gırmış aranıza o ışden hayır gelmez.

• Deme bence alisabilir sevgiliyken boyle seyleri pek tasvip etmem sen bilirsin yinede

0|0
    0|0
Yükleniyor...