Fenerbahçe arenaya tam kadro gelirse bence yeniliriz arkadaşlar sizce?

herkes yeneriz diyor ama ben güvenmiyorum arenaya tam kadro gelirlerse malesef 3 bile atarlar.

Güncellemeler:
Galatasaray lıyım bundan şüphe edicenize biraz motive edin zaten sinirlerim tepemde maçı kaybettik.

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• evet yenileceksiniz :)

1|6
    1|4
    • teşekkür ederim :((

• İzlemem bee sende caner ve bruno alvesin yerdeki oyunculara yaptığını izle.

• Bak canerin o kayseri erciyesli pozisyonu bulurum görürsün alvesinde :) Emrenin küfürlerinide :)

O burakla olan videonun yarısı gsde değildir o yüzden birşey demem :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Adam haklı.

2|6
    4|4
  • Haklısın

1|5
    3|3
  • Her iki takımın da şansı %50. Belli olmaz. Ama Fener tam kadro olursa 1 adım daha önde gibi, Galatasaray maçları da ayrı bir motivasyon kaynağı çünkü. Ama beraberlik iyidir iyi.

1|5
    2|1
  • Galatasaraylı olmandan tabi şüphe edeceğiz belli ki ligin başından beri arenamızda yenilmediğimizi bilmiyorsun onlar asıl 3 yiyecek

0|0
    0|0
  • bi kere fener atmosferimizden korkup kaçar. hem bizim kalecimiz MUSLERA 3 falan yiceğimiz yok

0|0
    0|0
  • ne galatasaraylısı ya

0|0
    0|0
  • attın resmen

1|3
    1|4

Erkekler Ne Diyor 10

• doğru söyle Fenerlimisin :D

3|5
    2|3
    • arkadaşım gelme üzerime sinirliyim zaten.

• Gizli Fenerli bizi Galatasaraylı olduğuna inandırdığınımı zannediyorsun Arenada Fener fark yiyecek

4|3
    0|8
  • Yaa senden Galatasaraylı falan olmaz git işine.

5|2
    1|4
    • Galatasaraylı olmadığın buradan belli maçı kaybetmedik berabere kaldık.

• tatlım al bunları izle :) link

• İzlersen bizim haklı olduğumuzu anlarsın :)

• 3 atar 1 sayarız <3

1|5
    1|3
  • fenerbahçe tam kadro ve iyi giderken galatasarayın fenerbahçeyi yenmesi mümkün değil ancak fener çok kötü olacak gs çok iyi olacakki fenrbahçe yenilsin arenada evimiz sayılır zaten.

1|4
    1|3
  • Bu ne karamsarlık 2 puan kaybedildi diye daha çok maç var Fenerbahçe'de puan kaybedecektir. Galatasaray Arena'da iyi oynuyor belli olmaz o maç.

2|2
    1|4
    • Arkadaşım bırak bu galatasaraylı değil baksana maçı kaybettik diyor bide futbolla alakası yok .

• puan farkı 6 oldu benim için kaybettik.

• malesef dostum sen dier mor menekşeler gibi dilsin helal olsun sana.bencede 3 atarız :D

2|4
    1|2
  • gerçekleri görmüş adam gerçi sakatlıkları kötü toparlarsa kara hava deniz kuvvetleri kendilerini zaten türkiyede tuta bilicek takım yok ama tam olarak iyileşip maç eksikliklerini tamamlamaları gerekir

0|4
    1|2
  • gerceklerı gormen guzel arkadasım

1|5
    2|2
  • Avrupadan s*ktiri yiyen bir takımı bu kadar büyütmeyın.

0|0
    0|2
Yükleniyor...