Eski sevgilimi damatlıkla gördüm...çok kötüyüm

arkadaşlar buğün eski sevgilimi daha 3 ay önce ayrılmıştık damatlıkla gelin arabası kullanırken gördüm donup akldım arkadaşıma sordum bugün dügünü varmış halasının kzıyla evleniyormuş bendie aramıştı nişanlandım diye br ay öcne inanmamıştım ama gerçekmiş çok fena oldum en kötüsüde arabanın önende ikimizin baş hafrleri yazıyordu e ve h evlenecegi kızın ismide e harfıyle başlıyormuş onu grdm daha kötü oldum siz bu durumda olsanız naparsınız ya..off

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• çok feci bir durum . benimde eski sevgilim evlendi . duyduğumda şok gerçirdim . üzüldüm ağladım bağırdım çağırdım ama giden gitmiş . seni isteseydi bırakmazdı boşver . halasının kızıyla evlensin mutlu olsun . benimkide akrabasıyla evlenmişti tarjikomik . bu akrabalarda birşey var heralde ne maraklılar enses ilişkilere . umarım sakat çocukları olmaz .

0|0
    0|0
    • umarım çocukları olmaz.

• bana yaptı canım ben napayım peki ama ahım yerini buluyor benden ayrıldıktan sonra askerde o beş ay sürekli kavga etmiş ceza almış ayrıca hastalık çıkmış ve inş dahada çıkacak

• inşş geberirler pislikler

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzel bir alışveriş ve pastaaa... Kısmet değilmiş kendini eksik veya hatalı görme...

0|0
    0|0
    • canım sıkkın ke hiç yemek yiyemem :)

• kafanı dağıtacak birşeyler bul herzaman yapamadığın bir şey mesela biraz şımart kendini emin ol iyi gelecektir

• hımm evett teşekkürr ederm

• yav ne takıyon ya benim çocukluk aşkım evlendi çocuğu var eski sevgilim de beni aldattığı çocuktan ayrılmış şimdi başkasıyla nişanlı sen kötü hissediyosan benim intihar etmem lazım etme eyleme gızım :(

0|0
    0|0
    • ya çook kötüde degilim ama bri zamanlar aşkım hayatım gibi seyler dedigim sarılıp öptügüm insanınşu anbaşkasının yanınd aolunca bia cayıp oldu bee

• neyse biri gider biri gelir.

• aynen takmaya gerek yok bak hayatına..

• onu seviyormusun ?

0|0
    0|0
    • sevmiyorum sevmesem onu kaybedecegim hatalrı yapmazdım ama kaybedecegimi bile bile yaptım ama uzun ilşkıydı ve çok anımız var

• inş mutlu olama zbüyük ahım var ben onun yüüznden mutlu olamıcam belki çoks evdigim biriyel srf o yzden evlenmicez bilmiyorum inş bin beter olur

• :) kısmet ya :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Icerdim sabaha kadar :( maket bicagiyla dogrardim kendimi falan

SACMALAMAAA

mutluluklar dilerim yoluma bakarim

0|0
    0|0
    • o kdrda degil ama yinede üzüldüm bıraz o kadar yaşnmışlık vardı

• Yapacak bir şeyin yok tatlım. İstesen de istemesen de o artık evli bir adam. Yapabileceğin tek şey tez zamanda onu unutup yoluna devam etmek.

0|0
    0|0
    • zaten içimde bişey yok ama anılar işte yaşanmışlıklar.bide çocugu olru kucagında bebeyel görürüsem işte o zmn sınır olurum

• ben böyle bir şey görsem yolun ortasında göbek atmaya başlardım :d

0|0
    0|0
    • hımm enteresan

• öyle deme, gün gelir altında ezilirsin. allah mesut etsin de.

• evet ya o en dkr pislk olurs aolsun allah rizası için beddua etmeyeyim

• unutup maziye gömmen dışında birşey yapamassın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...