Neden bütün karaktersiz veya geçmişinde kalan kızlar beni buluyor...

Sorum bu arkadaşlar... İnsan seçemiyorum evet esas sorun bu. Fakat bunu artık nasıl başarabilirim. En son ki kız arkadaşımın aklına eski sevgilisi geliyor ve beni ablasıyla tanıştırdıktan 2 gün sonra kavgalarımız başlıyor. Sürekli kavga ettikten sonra ben bir gece yarısı içip kızın kapısının önüne gidiyorum. ve kızı eski sevgilisi ile telefonda konuşurken yakalıyorum. bir önce ki kız arkadaşımsa uyuşturucu bağımlısı çıktı ve para bulamadığı zaman torbacılarla yatıyordu. ondan önce ki ise eski sevgilisi ona geri dönmek istiyor ve 1 hafta içinde ayrılıyoruz ki dahada geriye gitsem hep bu tip şeyler...

İnsan nasıl seçilir?! Esas sorun bu arkadaşlar. Tipe tarza gelince , hangi iş yerinde çalışsam o iş yerinden en az iki katın ciddi ciddi kızlarının fotoğraflarını gösterir. Esmerim 1,70 boyunda 54 civarı kilom var , 21 yaşındayım ve heavy metal grubunda solo gitaristim , keçi sakal , deri ceket , küpeler , siyah kıyafetler baya bir dikkat çeken tipim... Fakat birisine karar verdiğimde neden böyle oluyor? İnsanı nasıl seçicem yaaa!

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o zaman arkadaşlıktan başla, sevgili olmaya niyetin yokmuş gibi kızlara yaklaş arkadaş ol samimi ol karakterini iyice belle, ondan sonra seviceksen sev.

0|0
    0|0
    • hayatımda 2-3 tane samimi kız arkadaşım var ve iyi insanlarda fakat bunca zaman dostum , arkadaşım dedikten sonra redderler ve onlarıda kaybedersem?

• çok teşekkür ederim bu söylediklerini aklımın bir köşesine kazıdım , sağol :)

• büyük sanssizlik valla :DD

0|0
    0|0
    • malesef... bunun birisi ile önüne geçmem lazım yoksa gitar diye adlandırılan bir tahta parçası ile yaşayıp , yaşlanıp , ölücem...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...