Ilkokul son sınıfta arkadaşlarınıza yazdırdığınız hatıra defteriniz var mıydı?

Hala duruyor mu? böyle kalpli çiçekli böcekli hatıra defterleri kırtasiyelerde hazır olarak bulunurdu. Genelde "bana kalbin kadar temiz bu sayfayı ayırdığın için sana sonsuz teşekkürler " v.s. gibi süslü sözlerle başlayan saf ve temiz düşüncelerle yazılmış cümlelerin olduğu hatıra defteriniz var mıydı?

0|0
17|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz mı..Bütün arkadaşlarımda süslü püslü hatıra defterleri vardı ve ben de çok özenmiştim..Babam da gidip resimli ve kilitli olanından alıp gelmişti..

İlk sayfaları doğal olarak annemle babama ayırmıştım..Ertesi gün büyük bir heyecan ve gururla okula götürüp herkesi yazmaya zorladığımı hatırlıyorum..Çocukluk işte..

Kimi şiir kimi yazı yazmıştı..Biri de sadece '' sevgilerimle '' yazıp imza atmıştı..Kızmıştım baya..

Defter hala durur..Ara sıra çıkarır bakarım..O sayfalardan kopup gelen anıların kokusunu içime çekerim..

O hatıra defterlerine kırtasiyelerde hala rastlarım..Bazı şeyler değişse de hatıra defteri alışkanlığı aynı kalıyor sanırım..Ne güzel..

1|1
    1|0
    • şimdiki çocuklar yazıyor mu hala öyle hatıra defteri? Faceden falan ekliyorlardır bence :)

• Bazıları yazıyor ki hala satılıyor..Ama geri kalanı Twitter, Face sanırım..Bizim zamanlar daha güzeldi ya :)

• teşekkürler bu güzel gül için..5* da benden sana :)

Kızlar Ne Diyor 16

• vardı

hatıra defterım bılmem duruyomu... yapmacık cumleler...

senı çok sevıyorumlar... hayatım boyunca unutmayacagım falan... sevmeyı bılmeyen çocuklardık o zaman oysa :)

anket defterım de vardı :D

ne komık ya

70 tane soru vardı anket defterınde :D

0|1
    0|0
    • anket defterleri sonradan çıktı herhalde :) ben onu hatırlamıyorum

• uyduruk bişiydi

belkıde biz uydurmuşuzdur :))

mektup arkadaşlıkları vardı bı de.. :)

blue jean dergısı alırdık falan

• evet vardı hala duruyor

0|1
    0|0
  • evet vardı . Duruyor hala arada açıp okuyorum. Yani amacını gerçekleştiriyor. İnsan çok duygulanıyor.

0|1
    0|0
  • evet..bu kalbin kadar temiz sayfayla diye başlayan yazılar..birde maniler pardon orta okulda yazdırmıştım

0|1
    0|0
  • Var var olmaz mı çocukluktan 2 hatıra defteri 3 tane günlüğüm var :D Şimdi ise kafam estikçe yazılar yazıyorum :)

0|1
    0|0
  • Kaybettim...

0|1
    0|0
  • hayır ama çok kişiye yazdım, herkeste aynı şeyi yazıyordu bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim, mavi önlüğünle başarılar beyaz gelinliğinle mutluluklar dilerim

0|1
    0|0
    • bizde önlükler siyahtı be. sen daha yenisin galiba? :)şimdi ne yazacaklar önlükte kalmadı.

• imam hatipe gidiyorsa yeşil uzun eteğinle de olabilir

• evet o da olabilir tabi .ama önlük yok artık. nerde eski önlükler. beyaz yakalar?

• Vardı da kayboldu :)

0|1
    0|0
  • vardı. hala duruyor, ara sıra bakıyorum.

0|1
    0|0
  • Vardı iki tane hala saklarım.:)

0|1
    0|0
  • evet duruyor o hatıra daha gelmez cok guzel gunlerdı

0|1
    0|0
  • Olmaz mi hem hatira hem anket defteri vardi. Hala okuyup guluyorum :))

0|1
    0|0
  • Sürekli yazdırıyordum birilerine ama hepsini attım.

0|1
    0|0
  • yoktu benim :)

0|1
    0|0
  • hayır yoktu

0|1
    0|0
  • Evet vardı hatta ilk sayfasını anneme yazdırmıstım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...