Gs puan kaybını nasıl değerlendiriyorsunuz? Bitmedi demeyin biliyorum da, sonuç belli..

Ilk yarı için ne diyonuz? Puan kaybetti ne düşünüyonz bebeklerim:(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmen normal böyle hakem böyle oyun olursa dicek laf yok.

ACaba bu hafta bizde mi ağlasakta bjktaş maçında bizi kayırsalar.Fenevliler bunu yapıyor ve faydalı oluyor sonuçta.

1|2
    0|4
    • Burak'ın attığı dirsekten sonra kırmızı vermediği için mi ağlayacaksınız.

• Orta sahada dikine oynayan bir oyuncu lazım Selçuk bu sezon yokları oynuyor Antalyanın attığı 2. golde ofsaty ama bazıları giibi ağlamıyoruz

• Ben eski galatasaraylıyım ama ankaragücü maçı ve diğer şike açıklaması gelince 2001 yılında Beşiktaşa geçtim çok şetefli bir takımım var isterse 20 yesin anlatabiliyormuyum!?

Erkekler Ne Diyor 9

• Daha hiçbirşey bitmedi sezon sonunda Drogba ve Burak´la yolları ayırmalıyız

0|1
    0|1
    • Son dakikada umitlendim:(

• Burdissoyu nerden bulmuşlar anlamış değilim yaa danny daha iyi ondan.en azından danny çok hızlı bunda ne hız var ne başka birşey. Gökhan ve Hakan daha iyi o adama göre aynı özellikleri taşıyolar.Ceyhun yerine umut gündoğan veya yektayı oynatsa daha çok iş yaparız ama mancini anlamak zor.

• Selçuk aynen malesef bu sezon çok kötü oynuyor ama bence bu maçta melo ve selçuk bilerek kasmadılar kendini kart görselerdi beşiktaş maçında olmucaklardı. ortasahaya umut gündoğan veya hamit gelmeli.

hamit eğer oynayabilirse takımın eksik bölgesi tamamlanmış olacak.

• 2. yarı bir penaltı falan verir hakem kazanırlar alıştık artık

0|2
    0|2
  • onu bunu bilmem fakat fb den 10 numara güzel oynuyor

0|1
    0|1
  • 2. yarıda hakemler devreye girer.Tipik cincon maçı.

0|1
    0|2
  • 3 kulvarda 0 diye düşünüyorum.

0|0
    0|3
    • hangi takımlısn ?

• Ankaragücü maçını biliyormusunda konusuyorsun. ? Bence boş konusuyorsunuz o sezon şike yoktu o sezon sizin beşiktaşınızda 6 atmıştı onlara biz 8 atıncamı suç oldu ? beşiktaşta şike yaptı boş boş konuşma.

• Beşiktaş şike yapmadı çamur at izi kalsın. Zaten doğruları gören görüyor stad yapılsın yeni Bayern biz olacağız.

• İpne ceyhun ağzına sıçtı maçın

0|0
    0|0
  • bebeklerim nedesem bilemedim şimdi :D

0|0
    0|0
  • Yenerizde bebeklerim ne lan :D

0|0
    0|2
  • Simdi fark sahada fazla bebek

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek bir şey söyleyeyim böyle kötü oyuna 1 puan fazlaydı bile o maçı izleyen 1 puana bile şükreder fakat yine hakemlerden nasibimizi aldık 2.golleri %100 ofsayttı

1|0
    0|1
  • daha maçın bitmesine çok var ama her an herşey olabilir

0|1
    0|0
    • Yok bebeğim :(( mac Antalya'nın

• orası belli olmaz bakarsın galatasaray 10 dakikada 2 gol atar kazanır :)

• Ahh nerde:((

• kaç kaç maç ?

0|1
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm :dD Nice puan kayıplarına inşAllah

0|1
    0|0
Yükleniyor...