Arkadaşın mı, sevgilin mi ?

huyunu suyunu bildiğin sırlarını verdiğin güldüğün gezdiğin 24 saatini geçirdiğin özüm dediğin kardeşin ve bir yandan onun için ölürüm dediğin ileriye baktıgın sevdiğin , sevgilin..

sevgiliniz sizden arkadasınızı silmenızı istiyor ve ya ben ya o diyor siz tercıh olarak napardınız ?

ama sevgilinize çok guvenıyorsunuz bırakmıcagını bılyıorsunuz

Güncellemeler:
soru belli :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes bir gün gider, herkes bir olur,

Şehirler kartlarda kalır, kartlar kaybolur.

Her şey olur biter, her şey son bulur,

Şiirler defterde kalır, şairler; ölür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• haklı bir gerekçesi varsa arkadaş silinir tabi

ama yoksa sevgilininin silinmesi gerekir

tabi bu herkezin yapacağı bir iş değil

0|0
    0|0
  • bende bırakmıcak bırısını tanıdım ama o.. puluk kanında varmıs anlayamadım yemınler bırsey ıfade etmıyor o yuzden arkadas derım

0|0
    0|0
  • Sevilmeye değecek olan insan öyle bir soru sormaz zaten..Ya arkadaşın ya ben miş.. O nasıl bir psikopatlık öyle..

0|1
    0|0
  • kardeşim dediğim arkadaşım olurdu benim tercihim

0|0
    0|0
  • Tabi arkadaş derim eğer beni sevip güveniyorsa öyle bir soru sormaz zaten...

0|0
    0|0
  • Bu devirde arkadaşlıklar menfaate dayalı seçim belli

0|0
    0|0
  • Kafan karişti nasil bir kizsin sen

0|0
    0|0
  • Neden tercih yapmanı istiyor ?

0|0
    0|0
    • arkadasını sevmıyor diyelimm

• Eyerki iyi arkadaşım değilse konuşmam sevgilimi seçerim ama iyi arkadaşımsa ve seçim yapma nedenim arkadaşımı haklı çıkarıyosa yani aralarında daha önceden bir husumet felan olmuşsa kim haklıysa onu seçerim

Kızlar Ne Diyor 6

• çok üzüldüm bu durumuna düşmanımın başına derim bence ilişkinizdeki gücünü kullan ve seni böyle bir ikilemde bırakmamasını sagla agla zırla küs çünkü 2side zor bulunan cinsten hangisini kaybetsen zararlı sen çıkacaksın ya da arkadaşına anlat oda sevgilinle konuşsun bir şekilde tatlıya baglamanız lazım.

0|0
    0|0
    • orası oyle ama sadece hangısınde daha fazla bağlı kalabıldıgın onemlı burada hangısı daha on plnda

• bir yandan ömrünü geçirebilecğin biri sonucta arkadasın ölene kadar olmayacakkı

• bence sen seçimini yapmışsın tatlım umarım pişman olmazsın

• Tercih yapmak zorunda bırakanı postalarım.

0|0
    0|0
  • aman ikisinin de canı cehennenme dostum ben kendimi seçerdim sonuçta ikisi de zamanı gelince seni yalnız bırakıyor :)

0|0
    0|0
  • sevgilim

0|0
    0|0
  • Sevgilim .

0|0
    0|0
  • Sevgilim tabisi=))

0|0
    0|0
Yükleniyor...