Erkekler için ego tatmini şekli mi bu?

Kuzenim 34 yaşında nişanlısı ise 23 yaşında üniversite son sınıf öğrencisi. bu yaz evlenecekler. kuzenim serbest meslek sahibi kazancı iyi çevresi geniştir. maddi durumu iyi olduğu için düğünü a'dan z'ye o yapıyor. hatta nişanlısına nüfuzunu kullanarak iş ayarlıyor. mezun olduğunda çalışabileceği rahat edeceği şirketlerle görüşüyor. onu bir yerlere yerleştirecek. babası gibi hareket ediyor. ben ise bu durumu yadırgıyorum. fazla mı feministçe düşünüyorum ama bana ters geliyor. işimi babam bile değil kendim buldum ve düğünümde benim de katkım olsun isterim. sizler ne düşünüyorsunuz? erkeler bunu yaparak ego mu tatmin ediyor?böyle bir evlilik yaptığınız kadına saygı duyar mısınız?kızlar siz nasıl davranırsınız?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• valla durumu varsa yapabilir, tabii çorbada insanın tuzunun olması gerekir benim açımdan, herşeyi karşıdaki insandan beklememek lazım, iş konusuna gelince eğer yapabileceği şeyler varsa yapabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ego tatmini söz konusu değil... Adam imkanlarını kullanarak genç hanım alıyor, doğal olarak da gençlikten kaynaklanan eksikliklerini kendisi tamamlıyor.

0|0
    0|0
  • Varsa verirsin yoksa vermezsin. Egodan da olabilir, sevdiği için rahat etsin diye de olabilir. Babalar- analar evlatlarına egoları için mi hediye alıyor, uykularından feragat ediyor? Sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • bende teminden cviper arkadaşa kızlar sürekli birbirleri ile rakip içersinde sürekli kıskançlık yüze iyi davranıp canım ya gibi sonradan içinden haset geçirme dur linkini atıyım örnek :D

0|0
    0|0
  • 34-23=11 işin matematyiği ortata ya bilimsel kanıta gerek yok .

0|0
    0|0
  • hersey esit olmali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kız yapma taraftarı da kuzenin mi izin vermiyor yoksa kız her şeyi kuzeninin üstüne mi yıkıyor? önce buna bakmak lazım.

0|0
    0|0
  • Bende isterim.. Hani biraz katkida bulunayim..

Oyle herkes erkek yaparse bende hoslanmam

Hele ki imkanim olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...