Bir erkek bana teklifte bulundu, onun en yakın arkadaşı arkadaşımdan hoşlanıyor. Aracı mıyım ben acaba?

hoş buldugum bir çocuk bana teklif açtı çok mutlu oldum tabi konuştuk buluşalım dedi onu biraz süründürdüm önce sonra kabul ettim buluşmayı yalnız arkadaşı benim en yakın arkadaşımdan hoşlanıor benim arkadaşım bence sen aracısın benimle birleştirmeye çalışıo arkadaşını dio ya sizce öylemidir çnkü bugün çocuk ne arada ne bir mesaj attı merak ediyorum bende buluşmayı kabul ettikten snra ne aradı nede sordu çünkü napmalıyım ben.

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• zaman gösterecektir o çocuğun senin hakkında düşüncelerini acele etme derim. birde şöyle bişeyde olabilir hani 4 kişi beraber eğleniriz takılırız bende boş kalmamış olurum amacıda olabilir çocukta

0|0
    0|0
    • aynen ben çok sabırsızım sonuçta daha görmedi bile beni amacları o olabilir banada öyle gelio haklısın teşekkür ederim

• umurarım düşündüğümüz gibi değildir

• İnş zaman gösterecek dedigin gibi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• nolursa olsun senden hoşlanmış olmasa niye uğraşsınki bu kadar erkekler böyle detaylı düşünmezler genelde

0|0
    0|0
    • gerçekten öylemi dersin ya ne biliyim bugün ne aradı ne sordu ne bir mesaj bende öyle düşünüyorum ister istemez :(

• teşekkür ederim ya iyi geldiniz :)

• rica ederim:)

Yükleniyor...