Aynı anda karşılıklı olarak herkes, birbirini aldattığını öğrenirse ne olur?

Sevgilinizi bir başkasıyla aldatırken sevgilinizle karşılaştınız diyelim. Fakat o sırada, sevgilinizin de bir başkasıyla el ele olduğunu ve onun da sizi aldattığını gördünüz. Bu arada sevgilinizi aldattığınız kişiyle sevgilinizin sizi aldattığı kişilerin de sevgili olduklarını ve onların da birbirlerini aldattıklarını fark ettiniz. Bu karmaşık durum içinde tepkiniz ne olur?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Hadi grup yapmaya.:D Bu ne yahu, o sırada gülerim sanırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Öyle bir şey asla yapmam.Eğer yapmış olsam doğal karşılarım ikimizde birbirimizden sıkılmışız.Bunu anlarım.Yolda giderken''Kardeş yenge hayırlı olsun.''der geçerim..

0|0
    0|0
  • güler geçerdim

0|1
    0|0
  • Nasil insanlariz biz? sorusu BELKI insanoglunun aklina gelir o anda az imana gelip kendine ceki düzen verir - diii BELKIIIII.

0|0
    0|0
  • 2 tarafta suçlu olur

0|0
    0|0
    • Arkadaşın senaryosunda 2 taraf yok ki 500 taraf var o onu aldatmış aldatan diğerine aldatmış eskisini aldattığı yeni kişide öteki... öff bu ne be çorba olsa içilmez.

• kızamazsın üzülemezsin de boşluk duygusu oluşur sanırım

0|0
    0|0
    • Evet, yedeklerden biri eksilince yeri boşalmış oluyor haliyle.. Hemen tamamlamak gerek, yedeksiz olmaz..

• Haha fantezi ye bak

Durum öyle olunca kimse birbirini görmemiş gibi yapıp yoluna devam eder tabi.

Daha ne yapılsın ki :)))

0|0
    0|0
  • kimsenin birbirine bir şey söylemeye hakkı yok birbirlerini aldattıkları kişilerle yola devam edilir ama eninde sonunda o ilişkilerde biter. bir kere güven sorunu olur herkeste.

0|0
    0|0
  • Ne bu yalan rüGarı mı? Oturup gülerdim filme ara verelim diye:))))

0|0
    0|0
  • Ne olur bilmem , ama tam bir fransız filmi çevirmişsin :)

0|0
    0|0
    • ben o filmi izledim :)

• Afedersin söylemem gereken bişey var flim hakkında. sonra beni suçlamanı istemiyorum.Filmin konusu aldatma üzerine değil bilinçli olarak eş değiştirme üzerine... konuyu bilmen iyi olur bence izleyip izlememek tercihi yine senin.

• Evet okumuştum zaten konusunu filmi tavsiye ettiğinde :) ama izlerim heralde boş bir zamanımda , ilginç bir konusu var

• etme bulma dünyası :D

0|0
    0|0
  • Voltran oluşturmuşuz diye düşünürdüm ahshahjsksh

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Arkadaşım sen senarist misin ? Konusu böyle olan bir dizi mi çekeceksiniz ? Aman diyeyim bak Türkiye'nin bu konuyu kaldıracak mantığı algısı yok ilk bölümde herkes deli edersin ikinci bölümde herkes TV'sini parçalar. Hayır aldatmayan bir tane insan yok yani umut yok tutmaz hacı bu dizi...

0|0
    1|0
  • Herhalde kavga olmaz :D . Medenice ayırılık olurdu .

Böyle bir olayın ihtimali çok düşük gibi geliyor ..

Olabilecek şeyler üzerine kafa yormak daha anlamlı. Bu soru bana göre anlamsız .

0|1
    0|0
  • Sanırım kendimin ve çevremdekilerin ne kadar iğrenç insanlar olduğumuzun farkına varıp herkesi, her şeyi terk ederek hiç bilmediğim bir yerde yeni bir hayata başlamak isterdim. Tabi öyle bir şey yapmam orası ayrı :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir soru ki aklıma kötü kötü şeyler geliyor. Yazsam ayıp olacak yazmasam gönül razı değil :) tuhaf bir durum . Bence bu dört kişininde zihniyeti bozuk diyesim geliyor. KUSURA BAKMA AMA GERÇEK BU...

0|0
    0|0
  • Tiyatro da Fars diye bir oyun türü vardır ve tüm güzel komediler bu türde oynanır yani senin bu durum güzel bir tiyatro oyunu olur

0|0
    0|0
  • entropi der geçerim hiç te hesap yapmam kardeşim teraziler dengelenmiş olabilir ama kadını kokusuyla tanırız biz olmaz öyle biliyosun bunu :D

0|0
    0|0
  • tek çözüm grup asfsdfasdfs

1|1
    0|0
  • ben sevdiceğimi aldatmam, ama illaki senaryo zorunlu diyorsan, bir şey olmamış gibi yürümeye devam ederim durdurmazsak birbirimizi :D

0|0
    0|0
  • Agacim net grup yaparim hic kendimizi kandirmayalim herkes birbirini biliyo zaten :))

0|0
    0|0
  • aklima ne geldi bliyormusun :) Patron uşağa uşak şoföre şoför bahcivana asdhkdljdldk

0|0
    0|0
  • bey usaci usak asciyi vs vs sonra hepsi usagi :)

0|0
    0|0
  • ayrılık olur başka ne olcak

0|0
    0|0
  • aldatmak bizim işimiz derdim !

0|0
    0|0
  • Kim kime dum duma piyasasi olur :))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...