Sizce hangisiyle başlamalıyım?

Taekwondo, boks veya kick boksa başlamayı düşünüyorum. Herhangi birine başlayıp daha sonra diğerine geçmeyi. Yani üçünüde yapacağım ama ilk hangisine gideceğimi bilmiyorum. Sizce bu üçünden ilk olarak hangisine gitmem gerekli? Bu arada 19 yaşındayım bu yaş geç midir bunun için?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Kick box iyidir

0|1
    0|0
    • direk onunla başlamak biraz zor olmaz mı

• şimdi boksta yumrukları geliştireceksin sadece. ama kick boksta ikisini birden geliştireceksin. ikisindense tekiyle uğraşmak daha kolay olmaz mı

• Zor olmazz bencee ama yinede sen bilirsinn

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence tek bir branşa kendini geliştir sadece ben olsam Taekwondo yapardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Taekwondo için geç oldugunu düşünüyorum daha erken başlayıp esneklik kazanman lazımdı.Kick boks ve boks arasından ben olsam boks seçerdim ama sen ne yaparsın bilemem :D

0|1
    0|0
    • İlk olarak boksla başlayıp yumrukları geliştirsem, daha sonra kick boksa geçsem olur mu? Çünkü ilk kick boksa başlasam hem tekmeler hem de yumruklar olacak ikisi zor olur. En azından yumrukları halletmiş oluruz. Ne diyorsun?

• Kardeşim sonuçta kavga edeceğin adamla ringde dövüşmeyeceksin.Demek istediğim ayağını çok kulllanamazsın sokak kavgasında yumrukları geliştirmek daha avantajlı diye düşünüyorum

• cevap için teşekkürler

• Spor hiç bir yaş geç değildir.Kick boksa başla ilerde boksuda katabilirsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...