AKP yalakalarina sikayetde bulunuldu.

Merhaba.

Hepiniz hatırlarsınız.

Taksim olaylarında Erdoğan, benim Başörtülü Bacıma saldırdılar demişti. Başörtülü bu bayanın ismi Zehra Develioğlu.

Zehra Develioğluna göre, ve sonradan AKP yandaşı haberlerde gösterilne göre Protestocular, Zehra hanıma saldırdılar, üstüne isediler, başörtüsünü kopartılar, hakaret ettiler ve daha bilmem ne.

Bunun üzeri birçok ünlü kişi "Ben o Video görüntülerini gördüm, bilerek yayınlamıyoruz yoksa Müslüman alkı ayağa kalkar" gibi sözler demişlerdi.

Son çıkan Video görüntülerine göre böyle bir olayın olmadığı ortaya çıktı. Yani Erdoğanın , Zehra hanımın ve AKP yalakaların dediklerinin hepsi bir yalandı.

Şimdi bu AKP yalakalarına şikayet açıldı.

Orginal Videoyu Youtube'da göre bilirsiniz. Kendiniz göreceğiniz gibi Zehra hanım orda bir saldırıya uğramıyor.

Kaynak: ulusalkanal.com.tr/gündem/kabataşta-saldırı-iddiasında-yeni-gelişme-h22753.html

Sizin fikriniz ne ? Neden herzaman yalanlar sadece AKPnın altından çıkıyor ? Erdoğanın böyle bilerek yalan söylemesini ve bu yalanda tekrar konu Din ve Başörtü olması üzeri ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Hala pişkin pişkin kendilerini savunuyorlar ya pes doğrusu ya korkulur bunlardan.

0|4
    1|5

Kızlar Ne Diyor 4

• chp çarşaflılara altın taktıydı zamanında. onlarada laf edin azıcık. derdiniz akp olmuş.tarafsız eleştiri yapacaksanız herkese bakmanız gerekir.

neyse şimdi siz eksileyip engeli de basarsınız ben söyleyeceğimi söyledim. En güzeli "cut" yazıp bırakmak...

0|5
    0|2
  • şöyle söyleyeyim türbanlı birine bu olay dokunurmu sence yıllardır üniye gidemedik memur olamadık bunları serbest kılmış bir partiye türbanlılar gerçekten dövülmemiş tüh bak gördün mü diye oy atmıcaz demek sorun değil her türlü ak partiye oyumuz oldu mu rahatladın mı

1|5
    0|5
    • helal olsn sana

• Sizin şu kafanızı yaşamak istiyorum ama sadece 5 dk fazlasını bünyem kaldırmaz. Bir doğru kendiniz mi sanıyorsunuz,kim ölüm istiyor ne saçmalıyorsunuz yıkanmış bir beyinle yorum yaptığınız çok belli oluyor. Darbeninde bir yalan olduğu ispatlanmadımı Tübitak darbe planı olan CD lerin sahte olduğu yönünde rapor vermedimi. Hani bende müslümanım ama sizin gibi müslümanları görünce utanıyorum. Hiç bir bilgi birikiminiz yok cahilsiniz,resmen daldan dala atlayıp yalanı savunuyorsunuz utanın ve susun

• Suriyede ve Misirda müslümanlari, diger Müslümanlar öldürüyor. Suanda Erdogan tirlarlan suriyedeki teröristlere Silah gönderiyor, devam öldürsünler diye.

Gercekler bu pampa.

• (Bikere yalan söyleyen herzaman her konuda yalan söyler.) Yazmışsınız.

O halde siz hayatınız boyunca hiç yalan söylemediniz..

Akp'yi savunmadığım halde bu cümleniz son derece mantıksız geldi.

0|4
    1|2
    • Ben söylemedim. Ben yalan söylemem. Sasirdiniz mi ?

• Elbette , AKPye Oy vermeyen kapali kardeslerimizde var. Ama onlar bir azinlik malesef.

AKP mitinglerine bakarsak Basi acik kadin bulmak icin cimbizlamak gerek.

• O halde ne dediğinizden emin olarak yazışın.

( Bana sorarsaniz Toplumun ahlaki icin Türban her alanda yasaklanmali ) Yazmışsınız.

Bu tam anlamıyla hayasızlıktır.

• bu site yobaz dolu boşver bu koyunları akp lehine birşey gördüler mi ölümüne inkar ediyorlar dinleyip anlamak onların işi değil beyinsizler

0|2
    1|5

Erkekler Ne Diyor 8

• Erdoğan'ın hataları olabilir ama hatasız insan olmaz. Gelmiş geçmiş en iyi başbakanlardan biri bana göre

3|4
    0|4
    • Bir Basbakanin bilerek halki kiskirtmak icin bu Dinleri iceren yalani kullanmasi kabul edilemez.

Bu yalani yapan birisi Basbakan olamaz.

Namus ve Seref yoksul insanlar ülke yönetemez.

• CHP'lilerin de MHP'lilerin de ve diğer partilerin de ahlaksızlıklarına şahit olduk. Ben AKP'nin ahlaksızlığına şahit olmadım. O başbakan olduğundan beri herşeyin daha güzele gittiğini görüyorum ve hissediyorum. Hiç iftira atmayın. Adam hiç ayrım yapmıyor. Hİçbir ırkı küçümsemiyor. Bu ülkede yaşayan farklı ırklara karşı saygıyla yaklaşıyor. Onları Türkleştirmeye çalışmıyor. Onları olduğu gibi kabul ediyor. Asıl ayrımcılar sizlersiniz.

• AKP'liyim ve ahlaksız değilim. Bir insanı tanımadan ona ahlaksız diyen kişi ahlaksızdır. Ve de namussuzdur

• boşa zaman harcıyorsun.mantıklı insan görüntüyü görmeden lafla zıplamaz zaten bir bakalım bu adam gene ne demiş diye düşünür.onu savunanlar da senin ispatlarınla uğraşmaz gene onu haklı seni beni öbürünü din düşmanı olarak görür.

0|1
    0|5
  • akp liyim adalete guveniyorum

eger hak yemişlerse adalaete hesabını verecekler

aynı chp gibi halk onu inönuden bu yana nasıl secmediyse

bugun aynı olanlar onlarında basına gelecektir.

1|3
    0|2
    • Adalet olsa, AKP 5 Bin memurun yerini degistirip oglu Bilali yolsuzluk davasindan kurtarmazdi degil mi ?

• onunda hesabını verecektir

zamanında enver pasaya da cok sey söylendi. halk kahramanıyken şimdi herkes vatan haini diyor.

önemli olan tarihin bunu nasıl sayfalara koydugu

• lan dangalak insanlar sana takmayı bıraktıklarında yeni yeni hesaplar almayı bırak.

0|4
    0|2
  • kendı hesabından sormayı dene

2|4
    0|3
  • Görüntüleri izledim evet bahsi geçen bir olay yaşanmadığı ap açık belli oluyor. Zaten o dönemde bunun yalan olduğu belliydi. Ancak bunu kavrayamayacak beyinler galayana gelip ellerine pala ve sopa almayı ihmal etmediler. Ali ismail korkmaz gibi gençlerin bu galeyanın kurbanı olabileceğini düşünüyorum. Zira bu olay bir çok tutarsızlıkta içeriyor. O tarih ve saatte o yoldan geçenler baz istasyonu aracılığı ile tespit edilip ifadeye çağrılmış. Bu önemli bir teknoloji ama kimse kadının üstünden idrar örneği alıp karşılaştırma yapmamış. Madem kadının üstüne idrar yaptılar. Bu analizle belli olmaz mıydı.

0|0
    1|2
  • nedir kardeşim bu ülkedeki bu saçma kavga

0|0
    0|0
  • EÛZÜBİLLAHİMİNEŞŞEYTANİ VESSİYASE

0|1
    0|1
Yükleniyor...