Hakemler fenerbahceyi koruyor diyen galatasaraylilar

1998den beri 3 buyuklerin lehine ve aleyhine calinan penalti sayilari

L A

Galatasaray; 92-45

Beşiktaş; 87-51

Fenerbahçe; 74-51

nasil hakemler fenerbahceyi koruyor aciklarmisiniz...en cok lehine penalti calinan takim galatasaray...en az aleyhine penalti calinan takim yine galatasaray...en az lehine penalti calinan takimda yine fenerbahce... aslinda bu soruyu sadece besiktaslilara sormam lazimdi cunku hakemlerden dert yanacak en son takim galatasaraydir ama yinede sormak istedim yorumlariniz...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki galatasarayin cok olacak.. arif erdem diye biri vardi sonuçta.

Herif bildigin oscarlik oyuncu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi bu ne saçma soru öncelikle sen bunu diyorsan futbolda'ki penaltı terimini daha doğrusu kuralını katledersin bunların haksız penaltı olduğunu nereden biliyorsun? Hadi eğer buradaki oran Fenerbahçe'de 51-74 olsa yine bir gıdım anlardım da bu ne alaka yani o zaman bizim 45 aleyhimize verilen penaltının telafisini versinler bize ben de bunu istiyorum ne olacak?

0|0
    0|0
  • pardon da 1998 den veri hep aynı hakemler mi o zamandan beri aynı başkan mı var tffde fenerde orda burada. hakemlerden dert yanan en çok biziz yani gsliler çünkü kontra ataktayken maçımız vitiyo fener gol atana kadar bitmiyo fener küfrünü eder rakibine tekme atar sarı kart bile görmez.ama bizim her hafta net 1 penaltımız verilmiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• saydın mı lan it...

1|4
    0|0
  • Arif ve burak farki

0|0
    0|0
  • Lehine penaltı çalınması hakemlerin koruduğunu mu gösterir futbol anlayışına bak :D

Aleyhinde ve lehinde kaç tane hatalı penaltı çalındı ona bakmak gerek..

0|2
    0|2
    • Anlamazlar boşver :)

• Ya senn yaşın kaç ya burada neyin istatitikleri var olum bir tarafıyla gülerler adama sus :)

• 23 yasindayim ama yasiniz kadar futbol izlemisimdir.ronaldo sana cok ders verdim bu sitede her sorunda sana ogretmenin ogrencisine verdigi ders gibi dersler verdim ama hala he he modundasin

• Ya siz harbiden çocukunuz lehine penaltı çalınmaıyla ne alakası var iyi güldürün beni ya .)

0|0
    0|0
    • sacmalani anliyorum,yazdiklarindan hicbir anlamli cumle cikmaz

• Çocukca avranan kim cevaplara bak bir sen bir ben olsam tm :)

• ahahaha spor ketegorisinden bir gerilere gidim dedim benide güldürdünüz hay ALLAH iyilinizi versin sizin :)))

• En çok galatasaray forması giyen oyuncu Sabri Sarıoğlu o zaman en iyi, en büyük galatasaraylı oyuncu da Sabri mi oluyor? bu nasıl düz mantık ayrıca Alex Ferguson'un istatistiklerle ilgili bir sözü var internetten bir araştır.

0|1
    0|0
  • HYRDR GALATASARAYLA SIKINTIN MI VAR

1|2
    0|1
  • Yine evrenin sırrını açıkladın müdür dsfsfs

cayırt

0|1
    0|1
  • iyide bunlar basket .

0|0
    0|1