Başkasının evinde rahat uyuyabiliyor musunuz ?

Bir arkadaşınızın, akrabanızın vs vs evinde rahat uyuyabilir misiniz ? Rahatlıktan kastım ben kendi yatağıma alıştım başka yatağa yattığım zaman uyuyamıyorum. Başkasının evinde rahat uyuyamıyorum. Siz rahat uyuyabiliyor musunuz ?

0|0
14|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Benim için uyku vazgeçilmezdir

Taşta bile uyurum

horlarım

0|1
    0|0
  • Yerim rahatsa ve sıcaksa uyurum ama verdikleri yastık cok onemli :) yumusak degilse o gece uyku yok bana..

0|1
    0|0
  • çok rahat uyurum neden sordun ki

0|1
    0|0
  • Rahat, temiz ve sessiz olursa uyurum, sorun olmaz

0|1
    0|0
  • vlla yattığım yerin rahatlığı önemli awa rahat uyurum yani:)

0|1
    0|0
  • Bende uyuyamıyorum yer yadırgıyorum bir o tarafa dön derken gece bitiyor :) :)

0|1
    0|0
  • yeterki mekan olsun her yerde uyumaya programlanmış biriyim :D

0|1
    0|0
  • Hayır uyuyamam. Uyudum varsayalim sabah uyandığımda burası neresi ya modunda olurum. :)

0|1
    0|0
  • Hayır, uyuyamıyorum. Eskiden nerde olsa uyurdum, şimdi tık yok.

0|1
    0|0
  • Hayır asla rahat edemem,batıyor sanki yattığım yer :)

0|1
    0|0
  • sırf bu yüzden hiçbiyerde kalmam ben

0|1
    0|0
  • Uyumak problem değil de , inat gibi yarım saate bir tuvaletim gelir. Beni ev sahibine rezil etmek için mesanem peşimi bırakmaz... Bir de gaz meselesi var tabi... Bir de arkadaşınla aynı odada yatıyorsan yandın... Tut tutabilirsen ondan sonra. Büyük tuvaletin geldiğinde çatır çutur ses gider diye huzursuzlanırsın, içinde tutsan olmaz, dışarı çıksa olmaz... Dert ya dert...

0|1
    0|0
  • Hayır uyuyamıyorum hatta yazın yazlıga gittigimde bile ilk 1 hafta alısana dek uyuyamam.

0|1
    0|0
  • Aynen rahat yatamam

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ablamin evi disinda asla kimsenin evinde kalmamaya ozen gosteriyorum oteller tercihimdir

0|1
    0|0
  • uykum varsa yatak olsun yeter ya da yatak olmasınada gerek yok kanepe, sandalye her türlü uyurum fark etmez :)

0|1
    0|0
  • Ayıp olmasın diye bokunu çıkartarak uyuyamıyorum sadece.Yerimi yadırgamam yani

0|1
    0|0
  • hic rahat edemem

0|1
    0|0
  • Uyumayı bırak tuvalete bile hiç girmiyorum

0|2
    0|0
  • evet rahat yatarım sıkıntı yok :D

0|1
    0|0
  • en rahat kendi evim .. başka yerde 1 saat oturamam bile ne uyuması :)

0|1
    0|0
  • uykum varsa otobüste bile uyurum

0|1
    0|0
  • uyurum hiç farketmez :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...