Fenerbahçe´nin Emre´nin Küfürlerini Yayınlayan Lig Tv´ye Tepki Göstermesi Nasıl Bir Adalet Anlayışıdır?

Emre küfür etti ama suçlu Lig tv oldu Fenerbahçe Emre ve Caner´in küfülerini gösteren Lig Tv´ye tepki göstermiş kısacası bizim yaptığımız spora aykırı hareketleri göstermeyin kimse görmesin bize rahat edelim demişler şimdi soruyorum bu nasıl bir adalet anlayışıdır?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu iş şimdide dudak okuma yöntemiyle ceza verilmedi hiç bir oyuncuya diyerek Emre'ye zerre bir ceza vermiyorlar gerçi zaten vermezlerdi de neyse şimdi iş mahkemelere kadar taşındı Şota Arveladze'de söyledi etitği küfürleri ama davayı ertelediler daha bir şey yapmalarına gerek yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oldu başka ?

O şerepsizler küfür ederken iyiydi dimi ..

Gerçi Fener söz konusu iken adaletten söz etmek gereksiz ama neyse ..

Ceza alacak mı Emre onu merak ediyorum ben ..

0|2
    0|0
    • helallll aşilaaaaaa :)

• Ben ceza alacağına inanmıyorum Emre ırkçılık yapmasına rağmen ceza almadı Fenerbahçenin Küfür eden Emreye tepki göstereceğine o küfürleri yayınlayan Lig Tvye tepki göstermeside ne kadar basiretsiz bir takım olduğunu ortaya koyuyor

• Onlar için adalet 4 harflidir "Şike"

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• en çok neyi merak ediyorum biliyormusun renktaş çok adaletli bir fb başkanı var ya (lafta) geçen hafta çıktı ağladı ya kameralar karşısında adalet istiyoruz meirelesin kırmızısını da versin penaltıyıda versin gibi gülücüklü adaletten bahs ediyorudu ya neden dün çıkıp bruno alves aynı hareketi 5. defa yapıyor hiç kırmızı kart verilmedi demiyor? hepsini geçtimde bu sorumun cevabını gerçekten çok merak ediyorum

0|2
    0|0
  • Öle göterilmemesini ister tabi n bekliyodun? .) Emre Volkan Meireles Caner şimi sanıyorum Alvete katıldı bunlara üzüm üzüme baka baka :) Nasıl unuttum BAroni bunlar ztn değişikler brz :)

0|1
    0|0
  • Lig tv o zmn fbli futbolcuları gösterirken suratlarını kapatsın tvlerde oluyor ya o şekilde göstermesin.Yada lig tv fb maclarından önce işaretlerde +18 yazsın :)

0|0
    0|0
  • lig tv bildiğin yandaş medyadır oyuncuların böyle küfürler etmesi benide rahatsız ediyor ama önce felipe melo hayranlarının laf etmesi bana komik geliyor.

0|0
    0|2
    • Bak geçen hafta o kadar hakem hatalarını konuştuk senle bende sana Fenerbahçenin penaltısı verilmedi dedim ama ne yazıkki bu hafta Fenerbahçeye verilmeyen kırmızı kartları ve kendi yönetiminin bu açıklamasını hiç konuşmuyorsun

• Hakemleri kontrol altına almak demek haksız bir galibiyet almak demektir sizin taraftar olarak hakemi değil rakibi baskı altına alıp kendi takımınızada destek vermeniz gerekir dediğim gibi adalet anlayışınız çok farklı

• zaten biz takımımıza destek veriyorduk hakeme kararlarında tepki gösteriyorduk rakib zaten panikliyordu ama çok iyi top oynadılar yine o stada rağmen biz maç için yürüyüş yapmadık yargıya tepki için yaptık şimdide yargı konusuna girmeyelim girdimi çıkamıyoruz.

Yükleniyor...