Sevdiği bir sevgilisi varken erkekler ?

Sevdiğiniz bir sevgiliniz varken başka kızlarla konuşur musunuz? Başka kızlarla samimi sohbet içine girer misiniz? Yani kısaca sevgilinizi ayrı bir köşeye koyup başka kızların peşinde koşar mısınız?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Canım erkekler ne kadar severse sevsin başka kızlardanda vazgeçemez :(

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• neden erkekler kızlar zaten yapıyor onu biliyoruz mu demek istedin?

0|1
    0|0
    • Sevgilim yaptığı için sormak istedim

• senin sevgilin demekki erkeklik kavramını tam karşılayamıyormuş bizim günahımız ne ?

• soru hatası oldu pardon

• sevdiğim varken başkasıyla konuşmuyorum diyen erkek yalan söylüyor... şimdi ileri derecede sohbet varsa alnını karışlarım hoooop derim ne yapıyon. bişey yapamaycagına göre durum neyi gösteriyorsa yaparım..sohbet ederim ama ileriye fazla gitmem cnk sebebelri vardır sebebelrde buradan yzmak istemiyorum...

0|0
    0|0
    • konuşursun ama sevgilinden soğur musun

• ama her erkek konuşuyor dedin

• evet konusur ben başka bişey demedim ki.

• genelleme yapıyosunuz ama ortam kötü bacım bazı kızlarda bazı erkeklerde bir tuhaf bu devirde.yalan mı kızların yediği naneler...ama ne dedik, bazısı

0|0
    0|0
  • ben gerçekten aşık olmuşsam at gözlüğü takıyorum ondan başkası gözüme gözükmüyor doğrumu yanlışmı derseniz bilmiyorum sonucu ayrılık oldu kötü oldu o yüzden şimdi kimseyi adam gibi sevemiyorum sırf hemcinsleriniz yüzünden... :D

0|0
    0|0
    • bende hemcinsleriniz yüzünden kimseyi adam gibi sevemiyorum ne olucak şimdi :D

• bencede

• Beraber olduğum insanla ciddi düşünmesem fahişe dahi olsa yanımda ki biri varken asla başkasına bakmam şahsen

0|0
    0|0
  • Kızlarla konuşmak ayrı bir şey konuşursun arkadaş olarak. Ama gidip de sevgili ayağına ayarlamak ayağına konuşursan yanlış olur. Ben arkadaşça konuşurum.

0|0
    0|0
  • Eskiden öyle biri değildim beni öyle olmaya zorladılar.

0|1
    1|0
  • yakışırmı bize kalbimizde başkası yanımızda başkası..

0|0
    0|0
  • asik oldugumda dunyanin en guzel en tatli en akilli kizi sevgilim olur ve bakamam baskasina o gozle.

0|0
    0|0
  • EVET EVET EVET

0|0
    1|0
  • o benı sevıyo bende onu sevıyosam konusmam

0|0
    0|0
  • hayır desem de inanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başka kızlarla samimi sohbeti olabilir bu peşinde koşmak değildir kezban mısınız

0|0
    0|0
  • skıysa koşsun

0|0
    0|0
  • fırsat bulurlarsa koşarlar bence

0|0
    0|0
  • hiç bir erkek başka kızlardan vazgeçmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...