Cevaplarınız benim için çok önemli; sizce ne yapmaya çalışıyor?

bu ilişkiye ara verelim dedi tamam dedim aradan bir hafta geçti cumartesi günü doğum günümde mesaj attı doğum günün kutlu olsun nice senelere diye bende teşekkür ederim dedim daha konuşmadık bugün mesaj attım ara verdik tamam beklemek zoruma gitmiyor ama bu belirsizlik canımı sıkıyor dedim biraz daha zamana ihtiyacım var dedi tamam dedim arkadaşlar ne yapmaya çalışıyor bana bitti de demiyor bitiremiyor

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• tartısma vs bir sey mi oldu kotu giden bir ilişki miydi aklında baska biri olabilir mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir kız var o he derse seni şutlayacak, olmaz derse geri sana dönecek hadi iyisin yine köftehor

cayırt

0|0
    0|0
  • Bu çocuğun kafası karışık bence. Aklını çelen 1 i leri var sanki..

0|0
    0|0
  • bır kısı ara verelım dıyosa yavastan see you ları gormustur uzatma sallama bence umudu kes

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sen bitirelim deme ondan bekle eger bitirmeye cesaretin yoksa aynısını yaşadım terkettim adam gibi bitti bile diyemiyorsun dedim sonra pisman oldum bekleseydim iyiydi dedim amaşu anpisman degilim keske terkettiğimde dönmeseydim degmiyorlar.

0|0
    0|0
  • canım benim,sana dönüpte tamam devam edelim dediği zaman ,düşünmem lazım de biraz zaman iste,bu ne terbiyesizlik ya,saygısızın tekiyle çıkıyorsun,yada seni daha çok bağlamak için oyun oynuyor,var bir hesabı ama senin lehine değil,hertürlü saygısız

0|0
    0|0
  • yenisini ayarlamaya calışıyor belki.

0|0
    0|0
  • üstüne gitme bende eskiden beni çok sıksa ara verelim derdim iyi oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...