Galatasarayın Fırat Aydınus ve Fenerbahçe için yaptığı resmi açıklamayı nasıl buldunuz?

maçı FENERBAHÇE lilerden çok galatasaraylılar konuşuyor bana göre tek bir anlamı var mor menekşe ağlıyormu ne sizce.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Efsane açıklama olmuş heleki son cümlesi çok fena

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle asıl adaleti savunanın siz değil bu konuşmalarımızla bile biz olduğumuz aşikar haliyle konuşmamız da hakkımızdır o kadar maç lehinize hata olduğunda adalet'in "a" sından bile bahsetmeyen siz nedense 1 maç aleyhinize hata olduğunda ortalığı kasıp kavuran oradan bu işi cemaate bağlayıp Federasyondan çıkaran da sizlersiniz

0|0
    0|0
    • açıklama yapıp kendisini küçük düşürende taraftar oldunuz için siz dil gs kulübüdür.

• Fenerbahçe haksız yere bir sürü avantaj elde ettiği için onlara söz geçirmemiz gerekirdi hiçte küçük düşmedik

• bizim için düştü açıkcası :)

• Ne münasebet ..

Güncel olanlar hakkında konuşmak fazlasıyla hakkımız .

Ben Fener maçı kadar Beşiktaş maçını da Antep maçını da konuştum .. Sana ne ? Kime ne ?

0|1
    0|1
  • geçen hakkımızı yiyor dediğiniz tayyip bu hafta da aynı tayyip sayesinde aldınız maçı yalan mı size göre kaybedince tayyip neden olur aslen size maç kazandıran tayyiptir gidin elini ayağını öpün

0|3
    0|3
    • :)))) dün maç bittikten sonra polise ve tayyipe hesap vericeksin diye bağırıyordu taraftarlar.

• dünkü 3 puanı tayyip size verdi siz ancak tayyibin size kanzandırdığı maçlara sevinirsiniz

• tamam öyle olsun senimi kırıcam :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Öncelikle güzel kardeşim geçen hafta yok hakem penaltımızı vermedi dediniz ağladınız ağladınız hakem bu hafta 2 tane kırmızı kartınızı vermedi ve emin ol maçın 6.dakikasında emre atılsaydı kasımpaşa sizi skip atardı ama allah belasını versin ki fırat aydınus bunu görmedi gördüde vermedi. Eğer ki duyupta görüpte bunları vermediyse Allah belasını versin fırat aydunusun.

Dün adalet için yürüyen siz değilmsiniz eee nerde adalet ? savunsanıza kasımpaşanın hakkını. ?

Nerde atatürkçü takımı nerde adalet takımı ağladınız ağladınız yine şikeye karıştınız helal olsun.

link

2|3
    1|0
    • küfür yok :)

• Yns arkadaş Mehmet Ali Aydınlar Fedarasyon başkanlığına aday olduğunda Aydınlara en büyük desteği Fenerbahçe yönetimi verdi hatta Başkan Aziz Yıldırım Ünal Aysalı ziyaret ederek fedarasyon başkanlığı konusunda Aydınlara destek vermesini rica etti Galatasaray da tamam dedi bunuda bilmiş olmanı istedim

• ben tam olarak bilmiyorum ama o yüzden tartışmaya girmiyorum kaybedicem bir konu çünkü siz bilerek tartışıyorsunuz.bense bilmedim için ne desem doğru çıkar bilemem de siyasete neden girdik ben onu anlamadım.

• Geçen hafta 1 Penaltıları verilmedi diye ağlayanlar işi cemaatten tutup pararel devlete kadar bağlayanlar dünkü maçta nedense hiç hakem hatalarını konuşmuyor sizin adalet anlayışınız bumu?

Sivas maçını belki kaybettiniz ama mağdur edebiyatı yapıp ağlayarak ilerde oynanacak birçok maçı garanti altına aldınız tıpki Kasımpaşa maçında olduğu gibi

0|3
    0|1
    • Kardeşim bunların her sene yaptığı bu değil mi zaten? senle daha geçen hafta bunu konuşmuştuk zaten

• Bunlar çok bariz belliydi.Aziz içerdeykende tayyibin kulübe yardım yaptığıda ortada dhaa konuşmaya gerek bile yok

• evet doğru.

• Saece geçen 1 hafta yırtınanlar bu hafta neden hakemi konuşmuyor bunu merak ettik onca açıklamadan sonra nasıl çıkartılır 2 kırmızıki kartların tartışması yok direk kırmızı ama nerde he şu var Fener Paşayı yener iyodum ztn ama ünkü maçta hak etmedn kazandı fener..

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'ye hakemleri etkiliyor diyorlar Galatasaray'ın bu açıklamaları kimi etkilemeye yönelik sen kendi maçlarını oynamaya bak Kedi ulaşamadığı ciğere mındar dermiş hesabı.

0|1
    0|1
  • Her sezen sonu yaklaştığında Fenerbahçe ve Galatasaray açıklamalarla birbirine laf atıp hakemleri baskı altına alıyorlar buna alıştık zaten. Ama kendi çirkefliklerine bizi karıştırmaya çalışıyorlar. Sivas maçından sonra Aziz Yıldırım bizimle ilgili açıklama yapıyor dün gece Galatasaray yaptığı açıklamada bizim maçtan bahsedip Ersan'ın haksız kırmızı kart gördüğünü belirtiyor. Siz birbirinizi yemeye devam edin bizi bulaştırmayın bu pis oyunlarınıza hakemleri baskı altına almaya çalışırken bizim adımızı ağzınıza almayın pis oyununuzu kendi aranızda oynayın.

0|0
    0|0
    • bu sözünü bana karşımı dedin anlamış değilim.

• Taraftar hakemi maç sırasında baskı altına alacak tabi onun görevi o ama yöneticilerin sürekli hakemler hakkında açıklamalar yaparak hakemleri baskı altına almaya çalışması yanlış. Dün Galatasaray'da Antalyaspor maçından önce açıklama yaparak niyetini belli etti bugünkü maçta hakemi baskı altına almaya çalışıyorlar işte.

• evet fikirlerine katılıyorum dostum.

• 0|2
    0|0
    • küfür etmedim ben orda skip = geçip atar anlamında dedim :D

• + ladım bro keşke herkes böyle olsa :)

• Gerçekleri savunan herkese saygım sonsuz ama bazı şeyleri görmemezlikten gelipte göz yumanlara aynı şekilde karşılık veremem :)

• en çok neyi merak ediyorum biliyormusun çok adaletli bir fb başkanı var ya (lafta) geçen hafta çıktı ağladı ya kameralar karşısında adalet istiyoruz meirelesin kırmızısını da versin penaltıyıda versin gibi gülücüklü adaletten bahs ediyorudu ya neden dün çıkıp bruno alves aynı hareketi 5. defa yapıyor hiç kırmızı kart verilmedi demiyor? hepsini geçtimde bu sorumun cevabını gerçekten çok merak ediyorum

0|0
    0|0
    • sorunun cevabını google ye yazarak bulabilirsin :D

• alvesin pozisyonu yardımcı hakemin önünde gerçekleşti? neyse onu geçtim hakem istese pozisyonun içine girmezdi yani pozisyon hakemin önünde olmazdı yani anlıcan fb maçlarında hakemler nasıl pozisyonun içinde olmuyorlarsa Gs maçlarındada pozisyonun içinde olmayabilir anladın :)

• tamam dostum oyle oyle.:))

• karaktersizlik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...