Sabah Uykum adlı kitabı okuyanınız var mı?

Ben yeni başladım, gayet de güzel ilerliyor, neden çoğu yorumda eser beğenilmemiş? Acaba konusu yok diye mi? Millet olarak biraz entrika mı arıyoruz içinde? Bence hoş bir kitap...

1|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet, tarih'in t'sini bilmeyen adam şehzade mustafa'ya lokma döktürüp türbesinde fatiha okuyorsa bu malları iyi bir kurgu ve ajitasyon paklar demektir. kitap olayına girmiyorum bile bizim millet kitap okumuyor

3|0
    2|0
    • Kitabı okumadığın o kadar belli ki... Seni tumblr kadar seviyorum yazan bir kitabı ancak senin dediğin mallar beğenir bence, neyse en azından okuyorlar

• biri şuna kitaptan bahsetmediğimi anlatsın zira benim okuma yazma öğretmem baya zaman alacak

• Cvp vermeye değmez salla gitsin ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• kitap kötü değil aksine kitap çok güzelde değil sadece reklamı çok yapılıyor ve bu tip eserler moda popiler oluyor bir dönem ahmet batmanın soğuk kahvesi meşhurdu metrobüste oturan muhakkak çıkarır onu okurdu yani demek istediğim aslında kitabı sattıran reklamı ve hiç bir sanatsal değeri yok

1|0
    1|0
  • abla bildiğim bayanların çok sevdiği bir kitap erkekler genelde farklı kitaplar ister sürükleyici

1|0
    1|0
  • Edebi değeri tartışılır fakat akıcıysa ve beğendiysen sorun yok takma milleti.

1|0
    1|0
  • Okudum ergen kitabi cikti ya

0|0
    2|0
  • Çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim..

1|0
    1|0
  • hayır okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitap güzel ama kısa anılar ya da hikayelerden oluştuğu için bazılarını tatmin etmemiş olabilir. Çok edebi beklentisi olanları dil ve üslup anlamında tatmin etmez son derece yalın çünkü.

1|1
    0|0
  • Sabah Uykum/Soğuk Kahve İkisinide okudum insanın kalbine ruhuna dokunan bir kitap,yazar.Herkese tavsiye ederim.

1|1
    0|0
  • Sevgilim 14 Şubatta almıştı ayıcığımla birlikte link

okumaya başlayacağım

1|0
    0|0
  • sabah uykum'u okumadım ama soğuk kahveyi okudum. beğenmedim. cümle kuruşlarını, üslubunu, beğenmedim.

1|0
    0|0
  • evet çok güzel bir kitap ben okumadım ama okuyacağım arkadaştan sonra değişik bir adı var demi?

1|0
    0|0
  • okudum güzel sayılırdı yazarı erkek olması şaşırtıcıydı kadın ruhundan iyi anlıyor

1|0
    0|0
  • Ya bende bunu simdi merak ettim. Bi bakim :D

1|0
    0|0
  • Okumadım ama herkes iyi kötü yorumunu yapıyor normal olark

1|1
    1|0
  • Bi arkadaşım hediye etmişti

1|1
    1|0
  • çok güzel bir kitap içine dokunuyor insanın