Siz olsanız ne yapardınız , doğru yapmış mıyım sizce ?

sevgililer gününden bir gün önce terkedildiniz , o gün ve o günden sonra ne arandınız ne de soruldunuz ve iki gün geçtikten sonra sabah günaydın mesajı gelse geriye mesaj atar mıydınız ? yoksa tavır koyup atmaz mıydınız ? ( benim başıma geldi ,kırgınım. bu yaşanmadan önce benim arama ve mesajlarıma cevap gelmemişti.bu mesajın da sonrası gelmedi zaten ne bir özür , ne başka birşey .. ) sizce doğru yapmış mıyım ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen neyaptın yazm amışsın ki bide yazacam diye düşünüyorsun arkana bile bakma yola devam başkası ile

0|0
    0|0
    • yazmadım birşey

• sabırlıyım , eğer ikinci mesaj gelir mi bilmiyorum ama ona da cevap vermemem doğru olanı sizce ?

• şu saatten sonra gelip sana yüz yüze konuşmazda mesaj atarsa salla gitsin ama kendi gelipte anlatırsa derdini sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• adam terkedecek sizde onun ini ağlayıp sızlayacaksınzı...canı istediğinde de günaydın diye mesaj gönderecek...siktirsin gitsin...cehennemin dibine kadr yolu var...siz elinizi salladığınızda nicelerini bulursunuz merak etmeyin.

0|0
    0|0
  • ne atıcam ya ben olsam atamama asla ama sevıyorsam gercekten tabı gelıp onun olayı düzeltmesini beklerım

0|0
    0|0
  • Terkedene geri dönülmez ikinci şans yoktur kendinizi kandırmak vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yazıktır sen mesaj at belli ki hediye alamayacağı için ayrılmış günah günah allah bilir senin beklentin neydi.

0|0
    0|0
    • anlayışlı bir insan olduğumu biliyor .hiç bir beklentim yoktu ,söz konusu bile değildi . önceki gün benim arama ve mesajlarıma cevap vermedi , 2 gün geçti bir özür dahi dilemedi ,attığı mesaj da günaydın ,sonrası da yok zaten

• heee boşver ya üzülme geçer

• doğru yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...