Canınız çok sıkıldığında nasıl kurtulursunuz?

Canınız çok sıkıldığında ne yaparsınız? Hani saatler geçmez zaman bitmez bazen işte o an ne yaparsınız?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• televizyon izlerim nette takılırım vb gibi şeylerle kendimi meşgul etmeye çalışırım kendimi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sabit bir noktaya bakarım aklıma ne gelirse gelsin aglarım

0|0
    0|0
  • Ben genelde motoruma biner o an neresi gelirse aklıma yada gazımın benzinimin bittiği yere kadar giderim.Döndüğümde en az 4saat geçmiş oluyor ve yeni yer yeni düşünceler yeni insanlar tanıyorum.Çevrede kimseyi bulamadığım anlarda yaptıklarımdan biridir bu.

0|0
    0|0
  • gezer hava alır beylerbeyinde deniz kenarında bir çay içer gelen geçen gemilere bakarım birde hava güzelse ooohh ohh neşemde geliverir yerine o zaman değme keyfime :)

0|0
    0|0
  • Bilgisayarda oyun oynar ya da bir film koyar izlerim.

0|0
    0|0
  • pc de film indirir izlerim yada dışarı çıkar biraz dolaşırım..

0|0
    0|0
    • vay kardeş güselll kafan nasıl oldu imi çıkıomu yine karşına

• arasıra yokluyor ama artk dönüşü yok geçmişi değil geleceğe bakmak lazım...

• Benim canim felaket SIKILIR ama spor gibi seyler yapmiyorum zaten sporu biraktiktan sonra SIKINTILAR basladi. Canim SIKILINCA sigaraya veriyorum kendimi. Hastasiyiz dede :P

0|0
    0|0
  • bir kitap hep çantamda olur onu okurum yada spor yaparım...

0|0
    0|0
  • basketbol oynamaya bayılırım ve elimden geldiğince tenis oynarım süper bi spor tavsiiye ederim

0|0
    0|0
  • cikar gezerim, olmadi calismaya giderim, piyanomla sevisirim, arkadaslar musaitse bir yerlere gideriz vs

0|0
    0|0
  • ben uyumayı denerim...zaten sinirden sağlıklıda düşünemem...

0|0
    0|0
  • Onla yaşamasını öğrendim ben evcilleştirdim onu :)

0|0
    0|0
  • sadece gezerim unuturum

0|0
    0|0
  • sevgilimi biryerlere götürürüm baktım gelmiyor 2 posta elizabet vur kafayı yat işte. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O an canım ne yapmak istiyorsa onu yaparım.Genelde pcde takılırım , müzik dinlerim arkadaşlarla vakit geçiririm yada meşgul oldugum zamanlar yapamadıklarımı yaparım

0|0
    0|0
  • kendimi motive ederim müzik açarım oynarım virginim olsun yeter zaten sonra düzelmedimi hemen ağlarım canım sıkılmaz o zaman

0|0
    0|0
  • Denize giderim, kitap okurum, yürüyüşe çıkarım,dans ederim, müzik dinlerim, arkadaşımı ararım.

0|0
    0|0
  • balkonda otururm evimiz zaten erciyesin karşısında çayımı demlerim püskevitimi de alırım çayıma bandırarak yirim

0|0
    0|0
  • çıkıp gezerım yürüyerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...