Kız arkadaşınıza böyle fedakarlıklar yaptınız mı hiçç???

arkadaşlar şimdi sizlere birşey sorucam ama doğru cevaplar istiyorum.siz hiç sevdiğiniz insanın gözlerine bakıp sürekli her göze göze geldiğinizde gözleriniz doldu mu? ona saatlerdir nasihat verdiniz mii etraf kötü olduğu içinn o onu sınava götürdünüz müü hem de finallerde özellikle yanında olup destek çıktınız mı tuvaletiniz gelse bile onu tutup sırf o yüksek alsın moral bulsun yanında oluyum desteği gösterdiniz mi ? yanında çukulata götürüp zihni açık olsun diye verdiniz mi? hiç onun üşüdüğünü hissedip ayaklarınızdaki botu çıkarıp kız arkadaşınıza verdiniz mi onun ayakkabılarını giyip.çıkan sivilcelerini öptünüz mü sırf iyi uyusun diye montunuzun üst tarafını açıp her defasında onu göğsünüzde uyuttunuz muu ona çoğu zaman psikoloik şeylerinden dolayı moral verdiniz mi destek çıktınız mı peki atkınızı kafanızdaki şapkayı çıkarıp ona taktınız mı zorla üşüyor diye ve okuldan çıkmış yorgun olduğunu düşündüğünüz için sırtından alıp sırtnızda çantanız olduğu halde ve işten çıktığınız yorgun olduğunuz halde sırtınıza takıp elinden tutup yürüdünüz mü ?ve ıslandığı için sevdiğiniz saçlarını kendi kapşonunla metroda herkesin içinde ayakta kuruttunuz muu selpakla tek tek sildiniz mii?elini bir an da olsa bırakmadınız mı?onun her gün hasta olup olmadığını düşündünüz mü ve bunu hep sordunuz muu?onun gözlerine baktığınız da gözleriniz çoğu kez doldu mu? ve ona sen ilerde felç olsan oldu ki yatağa düşssen daha şimdiden düşünüyorum plan yapıyorum altınıda temizlerim bakarım dediniz mi çünkü sen eşim olucaksın eş olmak kolay mı bu kadar bunlara hazır olmaktır eş olmak iyi ve kötü günde dediniz mi hiç? hiç bunları yaptınız mı? pardon bir de unuttum önce o sonra ben dediğiniz oldu muuu ? ve bunu gösterdiniz mii karşı tarafa soruyorum insanca cevaplar alıyım lütfen bu benim özel bir meselem ve sizlere açıyorum yaptım veya yapmadım ikisinden biri hepsi bu saygılar şimiden?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayatinin en zor gunlerini geciren eski kiz arkadasimin intihar etmesini önledim hayata yeniden karismasini sagladim ona is buldum hayatini düzene sokmasini sagladim.Oda sonra gidip benim yerime baskasiyla evlendi nedeni ise o daha cok deger veriyormus ona benden daha cok.

Yine olsa yine yaparim sonucta sevgilim olmayan birkac bayanada bu derece destek olmustum.Ancak her zaman senin bu derece alakali olman sonsuza kadar birlikte olucaginiz anlamina gelmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Zamanında çok büyük fedakarlık yaptım kısa özet söyleyım okumayan bır kızı kendısıı zamanıda sevgılımdı ve çocuktan farkı yoktuu yetiştirdim öğüt verdım ve onun ıcın yapmadım fedakrlık kalmadııı bır şerefsız ugruna terk ettı ve ona karşı tek hatam olamdıı

0|0
    0|0
  • Belki bu saydıklarının yüz misli fazlasını yaptım.. ve daha aklına gelmeyen nicelerini?

0|0
    0|0
  • o kadar sevebileceğim birisi çıkmadı henüz gerçi sevdiğimde çıkmadı henüz o yüzden bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Pardon sevgili mi bu çocuk mu ? Yapmadım yapmam da bu kadarını.

0|0
    0|0
    • sevgili bu kişi ama en başta arkdaştılar kardeştiler sonradan aşık oldular.

• anladım demek ki herkes gerçekten sevmiyormuş.haliime şükrettim şimdi

• Gerçek sevgi tapmak mı ? Bu bildiğin tapmak. Kimse ailemden ve kendimden daha değerli olamaz

• böyle sevgiliye canımı veririm bennnnnnnnnnnn...

0|0
    0|0
  • Güzelmiş yapmadım.

0|0
    0|0
  • Neleri feda ettik neleri (: sarraf sarraf olmadıktan sonra neyi istersen götür ver hepsi boş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle sevgilim olsun nelerimi vermezdim. Helal olsun valla

0|0
    0|0
    • şeyy affet ama kıskanıyorum böyle demesen ben çok takıntılıyım da o benim sevgilim.böyle olsun demen biraz inciitti benii

• canım benm sözün gelişi o :D benim sevdiceğim var merak etme sen :P

Yükleniyor...