Bugün aldığınız yeni kararlarınız var mı?

Pazartesi. Yepyeni bir haftanın ilk günü, başlangıcı.

Dilerim, herkes için güzelliklerle dolu bir hafta olur.

'Merhaba pazartesi;

Bugün zamanımı beni mutlu eden ve neşelendiren isteklerime veriyorum. İçimdeki çocuk özgür ve ona hiçbir endişe ya da korku yüklemeyeceğim. Artık beni geliştirecek, mutlu eden seçimler yapıyorum. Yaşamımdaki mucizeleri fark ediyorum. Kalbimi sonsuz sevgiye açıyorum. Refah, bolluk ve bereketin hayatıma girmesine sevgiyle izin veriyorum.'

Bugün ve sonrası için aldığınız yeni kararlarınız var mı?

Teşekkürler.

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlarla arama mesafe koymaya karar verdim artık.Kimse benim düşündüğüm gibi iyi niyetli falan değil.O böyle yapmaz, yok canım öyle demek istememiştir cümlelerini kurmamaya karar verdim.Herkesden her türlü kötülüğü beklemeli insan.

Arkanı bir dönüyorsun millet resmen kuyunu kazıyor, ayağı tökezlesin diye dualar ediyor.Sende salak salak yüzüne gülüyorsun samimi davranıyorsun bu insanlara.Bunları sonradan anlamak çok üzücü gerçekten.

Bunların hepsini dün düşündüm gerçi bugün değil ama olsun :))

1|0
    0|0
    • görümcenmi eltinmi hangisi bunları yapan ?

• Ne bileyim valla bu kadar saflıkta salaklığa mı giriyor acaba :) Neyse böyle böyle öğrenicez canım :)

• yuh yani millet bak yahu ayaküstü ne filmler çevriyor

Erkekler Ne Diyor 14

• Bugün almadım ondan öncekileri düşününce çok alıp da uygulayamamışımdır. İlla bir sebep oluyor ya birisi ya kendin fikir ilk geldiğinde harika gibi geliyor uygulamaya gelince üşengeçlik diz boyu. Ama artık sağlam kararlar alıp ilerlemek lazım bir düzeni olmalı bazı şeylerin yoksa gidişat iyi değil. Zaten böyle önce söz verip sonra yapamayınca insan yavaş yavaş kararlılığından ödün vermeye başlıyor. Virüs gibi yayılıyor yayılıyor daha sonra tüm kararlılık sistemi çöküyor irade ve ona bağlı diğerleri de inişe geçiyor. Böyle insanı düşündüren sorgulatan faydalı bir soru sorduğunuz için teşekkür ederim.

1|0
    0|0
  • Bundan sonra kafama birsey takmayip herseyi oluruna birakmaya karar verdim dun gece birkez daha anladim ki taksanda fayda etmiyor.Son günlerde kafami oldukca mesgul eden meselenin sonucunda..

Kalbim sevgiye acik ancak herkes giremez girmesi icin cesareti gerek buda zamanla olur elbet.Ayrica sagligim yerinde ufak seyleri dert etmenin anlamsiz olduguna karar verdim.

1|0
    0|0
  • şimdilik yok valla

1|0
    0|0
    • Keşke onlar olsa ya yıllardır evine girip çıktığım arkadaşım.

• Olursa yazarsın artık :)

• sürekli karar alan biri değilim.devlet gibi çalışır ve yaşarım.belli bir politikam vardır onu uygularım.

1|0
    0|0
  • Artık daha fazla uyuyacam ^^

1|0
    0|0
    • Ben de, ben de :) Gözümden uyku akıyor yahu...

• Ooo iyi iyi gözünüz aydın :) Aynen kıza bakmak lazm :)

• Teşekkür ederim :)

• pazartesi sendromu diye bişey var ama ya. bugün yeni başlangıçlar için iyi bir gün değil. hafta sonu olaydı iyiydi :)

1|0
    0|0
    • Hep pazartesi günü yeni kararlar alınır, bazı şeylere çekidüzen verilir ya... Olsun, sen hafta sonuymuş gibi düşün, o şekilde karar alıp cevap ver :))

• Kızdım şimdi. Yine de tekrar dene derim, bırakmalısın.

• şimdi karar aldım. sonra stres yaptım yaktım bir tane daha :)

• Son zamanlarda "Herkesi aynı kefeye koyuyorsun" "Beni kırıyorsun" eleştirilerini çok aldım, biraz daha "sakin" olmaya çalışacağım sanırım...

1|0
    0|0
  • vizeler için çalışacağım bugünden itibaren ani bir kararla =)

1|0
    0|0
  • bidaha bukadar içmiycem :D

1|0
    0|0
  • bugun aldıgım ılk karar kımseye hakettınden fazla deger verme

1|0
    0|0
    • Çok yerinde bir karar, ben de bunu uyguluyorum artık.

• bence çok sıkılmışsın gibi geldi bu yaşantının monotonluğundan

1|0
    0|0
    • Yanlış düşünmüşsünüz, ki sorudaki alıntı hiç de o izlenimi vermiyor aslında.

Ayrıca sorum buydu; 'Bugün ve sonrası için aldığınız yeni kararlarınız var mı?'

• Çok şükür. Teşekkür ederim.

• rica ederim efenim

• bir daha kimse durduk yere hiç bir sebeb yokken bana hakaret ettirmicem sabırlıyım ama yeter

1|0
    0|0
  • soruyu bugün aldığınız yeni karılarınız var mı diye okudum..:))

0|0
    1|0
  • sen günlük tutuyormusun

0|0
    0|0
    • Eskiden tutardım, artık tutmuyorum. Neden sordunuz?

• bence bulmalısın beni ekelrsen ben sana yazdıklarımı yollarım sende kendikini.eksikliklerimizi ğörürüz.

• Gerek yok. Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 14

• Tesekkürler,insallah senin icin de güzellikler dolu olur hafta ...

Sen cok güzel,aslinda bence herkesin de ihtiyaci olan,almasi gereken kararlar almissin.

Ben bugün bir sey ögrendim ...hayatta bir seyleri kazanmak icin de bir seyleri kaybetmek

gerekebiliyor,bunu göze almak lazimmis en basta.

Bu bildigim bir seydi ama bugün daha iyi anladim,kazidim aklima diyebilirim.

Dolayisiyla da buna dair bir karar verdim,

kazanmak istedigim seyler ugruna risk alacagim ve kaybetmekten

asla korkmayacagim.

2|0
    0|0
  • sorun kadar açıklama kısmı da çok güzeldi çok iyi geldi.

Son dönemlerde manevi olarak değilde maddi olarak aldığım kararlar var. mesela dün henüz kesinleşmeyen kedi sahibi olma kararım kesinleşti ve tüm sorumluluklarını üsteleneceğim bir kedi sahibi olmaya karar verdim :)

senin güzel dilekler dışında aldığın kararlar yok mu?

1|0
    0|0
    • Beğenmenize sevindim.

Kedi sahibi olmak... Bir bebek gibi ilgilenilmek ister sanırım, zordur. Sevindim böyle bir karar almanıza. Şimdiden kolay gelsin size :)

Aslında detay kısmındaki alıntı, benim kararlarımı özetliyor. Sadece bugüne ait kararlar değil; ama genel olarak artık kimseye güvenmemem gerektiğini öğrendim zamanında dostum dediğim biri sayesinde.

• sorun çok güzel arkadaşım.

bugün diyete başlayıp yarın bozanlar gibiyim

kalıcı kararlarım yok her zaman olaylara kişilere göre

kendimi mutlu veya mutsuz edebiliyorum malesef.

kendi kendimi motive etmeyi öğrenemedim.

1|0
    0|0
    • Diyet konusu benim de aklıma geldi :) Kalıcı kararlar iyidir aslında, ama ben de pek beceremiyorum maalesef. Mutsuz etme kendini, sen mutlu olmayı hak ediyorsun.

• Anı yaşa, mutlu ol; ben de böyle düşünüyorum.

Sıfır beklenti = Maksimum mutluluk ;)

İnşallah canım ;)

• ehehe kesinliklee :**** <3

• yeni kalktım güzel bir kahvaltı yapıp dün akşam markafoniden baktığım cicileri alıcam akşam olucak yine :)

1|0
    0|0
  • bi karar almadım...

1|0
    0|0
  • hergun yeni karar veriyorum, oyle buyuyorum..

1|0
    0|0
  • diyete başlamak ve saç kestirmek

1|0
    0|0
  • havaalr iyi gidiyo spora başlıcam.en son kararım bu:)

1|0
    0|0
  • gereksiz insanları hayatımdan uzaklaştırmayı düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Bob Marley ne de güzel demiş; 'Baktın hayatın tadını çıkaramıyorsun, tadını kaçıranı hayatından çıkaracaksın o zaman.' ;)

• bugün paazartesi mi ? hiç farkında değilim . :)

1|0
    0|0
  • her pzt yeni kararlar alirim ama hic uygulayamadim

1|0
    0|0
  • her pazartesi yeni kararlar alıp salı günü unutan birisiyim maalesef

1|0
    0|0
  • yooo

0|0
    1|0
  • Uykumu düzenlemem lazım. Cünkü bu hafta tatilimin son haftası :/

2|0
    0|0
    • Ne tatildi yahu, hala mı bitmedi? :) Bence de uykunu düzene sokmalısın, yoksa çok zorluk çekersin canım.

• Haftaya pazartesı baslıyor . evet 1.5 ay kadar sürüyor bızım okulun yarı yıl tatılı bu yüzdende cok gec kapanıyor. :(

• Hiç surat asma küçük hanım, çoook uzun bir tatil yaptın ve iyice dinlendin :) Bundan sonra da bir zahmet ders çalış ve uykunu düzene sok :)

Yükleniyor...