Yıldönümü hediyesi olarak ne alabilirim

Arkadaşlar yardım edin ya doğumgünü veya başka bişey değil yıldönümü olduğu için kazak gömlek tarzı şeyler almak istemiyorum çok basit kaçcak romantik bişeyler düşünüyorum ama aklıma da bişey gelmiyo aklınıza gelen bişey veya hoşunuza giden resim falan varsa yardımcı olun ya :(

Güncellemeler:
üstü şeker hamuruyla süslenmiş değişik tasarımlı kurabiyeler nasıl olur ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ona kurabiyeler yap bir kutuya koy başka bir kutuya notlar yaz onu sevdiğini anlatan kağıtlar olsun uzun uzun. parfümünü koy ve benim olmadığım zamanlarda sana benim yokluğumu hissettirmesin yaz şekerler koy senden tatlı değil vs. şeyler yaz saat yaptırıp onuda bir kutunun içine koyabilirsin :) bir CD ye onu çok sevdiğinide anlatabilirsin :) başka bir kutunun içine ayna koy ve kutunun üstüne bu kutuda benm en değerli hazinem var yaz kendini görücek :D

0|0
    0|0
    • sağol çok güzel anlatmışsın kutu üstüne kutu :D zaten sevgili kurabiyelerinden yapcam ve yaparken kendimi CDye çekmeyi düşünüyorum hatıra olur diye. Ayna fikri de güzelmiş :)

• çok güzel oluyo :):):))

Erkekler Ne Diyor 2

• la o ne, la ne o, ne la o, o ne la :)))

0|0
    0|0
    • googleye sevgili kurabiyeleri yaz resimlere gir onlar :D kendim yapıcam hoş bence

• Cep telefonu, veya eşinin ilgi alanından birşey olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...