Üçüncü buluşmayı iptal edip bir daha arayıp sormayan erkek hakkında ne dusunursunuz

aramızda bırseyler olcak gıbıydı ama net değildi tabı..üçüncu bulşmayı ayarladık ama o iptal ettı mazeret sunarak..ıkı haftadır ne arıyo ne soruyo sızce ben aramalımıyım?

0|0
39

En İyi Kız Görüşü

• Aramamalısın, çünkü belli ki vazgeçmiş. Yani artık bir şey olma ihtimali kalmamış gibi. Ararsan sevdiğin için aradığını düşünmez, ısrarcı olduğunu falan öne sürer, ki aslında öyle değil. Kısacası, o vazgeçtiği için senin attığın her adımı farklı yorumlar, dolayısıyla üzülen sen olursun. O yüzden üzülmemek adına sen de böyle bırak. Yarıda bıraktığı için aklına gelirse, o yine arar zaten.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap için teşekkür ederim.

• Aradın sanırım, pişmanlık o yüzden olsa gerek. Üzülmeyin, aklınızda kalacağına içinizden geleni yapmışsınız.

• evet gayet soğukça cevapladı..ama en azından aklım kalmadı tek tesellım bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir zahmet ara her şeyi bizden beklemeyin :)

0|0
    0|0
    • arıyım dımı..meraklıymısım gıbı algılansın ıstemıorum ama

• çok saolun ;)

• Bir şey değil yardımcı olduysam En iyi cevap olarak seçerseniz sevinirim.

• Aramasan daha iyi

0|0
    0|0
  • Çocuk beğenmemiş kızda tipsizmiş derim :>)

Yoksa burada b i hatun var o bana 50 kere de buluşak dese , hepsinde uçarak buluşarım :>)

0|0
    1|0
  • Hiç bulaşma bence, sözünün arkasında duran, kararlı erkek mi kalmadı memlekette ...

0|0
    0|0
  • 1 sefer ara, sor. Ama bir daha arama. Arama diyen kızlara söylüyorum; " belki annesi hastane de yatıyor, belki başına bir iş geldi, belki bir sıkıntısı var. Bu durumda kızla mı uğraşacak."

ara sor ne hayır de

0|0
    0|0
  • demekki bir sorun vardı paçayı kurtarmış :D

0|0
    0|0
  • once bir gurur olayini coz egondan muaf ol gel sana ne taktikler veririm 10 tane manitan olur

lol

0|0
    0|0
    • egoyla alakalı değil..ya başka bırınden hoşlanmaya başladıysa? ben arayıp rahatsız etmış olmucakmıyım..meraklısı gıbı gözükücem bu hoş degıl aramak ıstese her turlu arar dıye dusunuyorum ben

• sen vazifeni yerine getirdin artik o kaybetti

seninde artik bu durumda uzulmene gerek kalmadi bilmiyorum ne hissediyorsun.

gercekten iyi birisini yani seni kaybetmis oldu

mutluluklar dersin yol verirsin

• aynen napcam başka hayat devam edıyor

• Boşver arama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır aramamalısın

0|0
    0|0
    • peki canım neden?

• Eğer seni zevkine aramıyorsa aramamalısın ama acaba kötü birşey mi oldu diye hissediyorsan ara tabiki

• işte onu bılmıyorum tam olarak..aramama sebebını yanı

• Boşuna arama derim ben

0|0
    0|0
    • mantıklı kızsın sen peki neden aramamalıyım?

• Çünkü ilk buluşmalarda umduğunu bulamamıştır, 2 hafta filan aramadıysa bu uzun bir süreç.

Yada ilgi filan beklıyordur öyle tiplerde var, sende umursama çünkü umursamayınca daha kıyametli olunuyor.

Yükleniyor...