Üçüncü buluşmayı iptal edip bir daha arayıp sormayan erkek hakkında ne dusunursunuz

aramızda bırseyler olcak gıbıydı ama net değildi tabı..üçüncu bulşmayı ayarladık ama o iptal ettı mazeret sunarak..ıkı haftadır ne arıyo ne soruyo sızce ben aramalımıyım?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Aramamalısın, çünkü belli ki vazgeçmiş. Yani artık bir şey olma ihtimali kalmamış gibi. Ararsan sevdiğin için aradığını düşünmez, ısrarcı olduğunu falan öne sürer, ki aslında öyle değil. Kısacası, o vazgeçtiği için senin attığın her adımı farklı yorumlar, dolayısıyla üzülen sen olursun. O yüzden üzülmemek adına sen de böyle bırak. Yarıda bıraktığı için aklına gelirse, o yine arar zaten.

0|0
    0|0
    • En iyi cevap için teşekkür ederim.

• Aradın sanırım, pişmanlık o yüzden olsa gerek. Üzülmeyin, aklınızda kalacağına içinizden geleni yapmışsınız.

• evet gayet soğukça cevapladı..ama en azından aklım kalmadı tek tesellım bu

Erkekler Ne Diyor 9

• 1 Yıl kadar birlikte olduğum bir sevgilim vardı. Çok eski arkadaşımdı 15 yıllık felan. Daha sonra ayrıldık.
    Tesadüf budur başka şehirden bir bayanla yakınlaştık. Telefonla konuştuk uzun uzun ilişki kararı aldık.
    Heyecanlı olmama ve istememe rağmen ilişkiyi içimde birşeyler eksikti sanki, 4-5 gün sonra sevgili olarak buluşacaktık, beni otogarda karşılayacaktı ve ben buluşmayı son anda iptal ettim. Zira hazır değildim, boşluktaydım ve duygularıyla oynamaktan korktum, 1,5 - 2 yıl geçti üzerinden geçen hafta nişanlanmış ve çok mutlu görünüyordu tesadüfen fotoğrafını gördüm. Eğer o zaman ben ilişkiye devam etseydim kesin ayrılık isterdim bir süre sonra ve karşı cinse güven ve inanç kavramlarını kaybederdi, böyle bir mutluluğuda yaşamayaazdı uzun bir süre eminim. Demem o ki tutku ve merakı yüzünden vebal almaya korkmuştur. Düzgün bir insanmış

0|0
    0|0
  • Bir zahmet ara her şeyi bizden beklemeyin :)

0|0
    0|0
    • arıyım dımı..meraklıymısım gıbı algılansın ıstemıorum ama

• çok saolun ;)

• Bir şey değil yardımcı olduysam En iyi cevap olarak seçerseniz sevinirim.

• Çocuk beğenmemiş kızda tipsizmiş derim :>)

Yoksa burada b i hatun var o bana 50 kere de buluşak dese , hepsinde uçarak buluşarım :>)

0|0
    1|0
  • Aramasan daha iyi

0|0
    0|0
  • Hiç bulaşma bence, sözünün arkasında duran, kararlı erkek mi kalmadı memlekette ...

0|0
    0|0
  • 1 sefer ara, sor. Ama bir daha arama. Arama diyen kızlara söylüyorum; " belki annesi hastane de yatıyor, belki başına bir iş geldi, belki bir sıkıntısı var. Bu durumda kızla mı uğraşacak."

ara sor ne hayır de

0|0
    0|0
  • demekki bir sorun vardı paçayı kurtarmış :D

0|0
    0|0
  • Boşver arama.

0|0
    0|0
  • once bir gurur olayini coz egondan muaf ol gel sana ne taktikler veririm 10 tane manitan olur

lol

0|0
    0|0
    • egoyla alakalı değil..ya başka bırınden hoşlanmaya başladıysa? ben arayıp rahatsız etmış olmucakmıyım..meraklısı gıbı gözükücem bu hoş degıl aramak ıstese her turlu arar dıye dusunuyorum ben

• sen vazifeni yerine getirdin artik o kaybetti

seninde artik bu durumda uzulmene gerek kalmadi bilmiyorum ne hissediyorsun.

gercekten iyi birisini yani seni kaybetmis oldu

mutluluklar dersin yol verirsin

• aynen napcam başka hayat devam edıyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır aramamalısın

0|0
    0|0
    • peki canım neden?

• Eğer seni zevkine aramıyorsa aramamalısın ama acaba kötü birşey mi oldu diye hissediyorsan ara tabiki

• işte onu bılmıyorum tam olarak..aramama sebebını yanı

• Boşuna arama derim ben

0|0
    0|0
    • mantıklı kızsın sen peki neden aramamalıyım?

• Çünkü ilk buluşmalarda umduğunu bulamamıştır, 2 hafta filan aramadıysa bu uzun bir süreç.

Yada ilgi filan beklıyordur öyle tiplerde var, sende umursama çünkü umursamayınca daha kıyametli olunuyor.

Yükleniyor...