Aklınıza yaslanacagınız zamanalr gelırmı yaslanmaktan korkarmısınız??

teskler cevaplar ıcın cok saolun:) gece gece aklıma takıldı:)

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet geliyor.. Zaten 27 yasindayim 30 olmama az kaldi diye, 30 yas sendromuna zemin hazirliyorum icimde:)) Cok sansliyimki cok sukur yasimi gostermiyorum.. Yakin bir arkadasimla cok konusuruz bunu.. Hani onada derim heralde ben hep bole kalicam.. Hala cocuk gibiyim.. Ve hal boyle olunca o yaslilik geldinde hani onu dusundumde bile istemiyorum:) Elbet olcak ama korkuyorum:)

0|1
    0|0
    • mınyon tıplıolanalr geneld eyasını gstremıyor :) sanırımsende oylesın:)

• evet bencede ole:) aman olsun gec yaslanirim.. daha evlencem ben yolun basindayimm:))

• Yaşlanmaktan korkuyorum :/

0|1
    0|0
  • Ben birşey düşünmüyorumda.

Sanki sevgilim hiç yaşlanmıycak gibi :)

0|1
    0|0
  • benim aklıma yaşlanacağımdan çok acaba o yaşa kadar yaşayacakmıyım diye geliyor

kuzenimi 27 yaşındayken kaybettık biz ve ölümün bizi ne zaman yakalayacağı hiç belli değil belki de yaşlanmadan göçüp gidicez hayattan orasını ALLAH bilir

0|1
    0|0
  • korkmuyorum,yaş almakgüzel olacak,bilgiye tecrübeler eklenecek..

0|1
    0|0
  • Evet gelir, O zaman yanımda kimlerin olacağını çok merak ederim. Eminim şu anda yanımda olanlar olmaz daha hiç tanışmadığım insanlar olucak hayatımda... Şimdi ki sevdiklerimde anılarımda olcak

0|1
    0|0
  • yaşlanmaktan korkmuyorum allah inşallah hepimize yaşlanıcak kadar yaşamayı nasip eder :)

0|1
    0|0
    • bıde yaslanırken hep yanınd aolabılcek ıkı cıft goz:) yanlzı basına yaslanmakta kotu:))

• tabiki canım onlarda hayatın getirisi herkeze o bir çift gözüde nasip etsin allah düzeltiyorum temem ::)

• Kokoş bir nine olacağım günleri bekliyorum :D

0|1
    0|0
  • Insallah yaslanmadan ölürüm

0|1
    0|0
  • korkmuyorumda bu çocuk ruhumla nasıl bir nine olurum çok merak ediyorum^^

0|1
    0|0
  • hayır korkmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• korkmaya gerek yok. bakın biz yaşlandık. değişen pek bir şey yok.

0|1
    0|0
  • gençlik çeşmesini buldum kanka öyle deniz kızı göz yaşı kadeh madeh de lazım değil sebil içtikçe geçleşiyon :D

0|1
    0|0
  • atalarımız ne demiş g.o.t e giren şemsiye acılmaz kacınılmaz son ve bunudestekliyen bır atasozu daha tecavuz kanılmassa zevk alıcan felan yaşlanmak sadece yakınlarını kaybediceğin için kötüdür ailen yani en kucuksensen bıde bu daha kötü :)

0|1
    0|0
  • o kadar uzun yaşamam bu gidişle..

0|1
    0|0
  • korkunun faydası yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...