Sevimli ya da genç emanetler

öyle çocuklar varki sanki bizim içimizdeki çocuğuda ortaya çıkarıverir sorulara okadar içten cevap veriyorlar ki onun gibi konuşası geliyor insanın tebessüm ederek... bu gün maç izlerken yanımda tatlı utangaç minik minik konuşan bir çocuk gördüm bir süre konuştuk yanımda gaz bile yaptı kerata bende iyiydi dedim utandırmamak için :) daha küçükleri söz dinlemiyor yaramaz oluyo mesala çok önce parkta elinden siyah beyaz pis şekeri zorlada olsa alamadığım bir anı düşünün ağlamıyı iyi kullanabilen nakas ama sevimli bir çocuk o çocuktan çok etkilendim sanırım annesi dövmüştü ve kadın eğitimsiz biriydi böyle çocukların halini düşünebiliyorum bu yol kenarlarında ıslık çalıp millete iş atan çocukları bilirsinz kimin o çocuklar bu ülkenin gençleri değilmi bu yanlışlıklar bizim insanlarımızın hataları...kim bilir nasıl bir ailesi vardı herşey olabilir düşünün... evlat hakkı diyede birşey var hak katında insanlar bunu unutmasın bir çocuğa sahip çıkamazsak iblis çıkar unutmayın ki Atatürk bu ülkeyi gençlere armağan etti genç nesil bizim herşeyimiz geçler diye uzaklaşan çığlıklara kulaklarımızı kapatmayalım sizinde çocuklarla ilgili bir anınız varmı...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• küçük dayımın oğlu emre;onun söylemii ile emye:)bende kübya tabii:)onlara her gittiğimde elinegeçen her şeyikafama fırlatır öptürmez sevdirmez,kızlarla arası yok; sonra usulca gelir çantamı döker ne var ne yoksa bozuk paraları alır yiyecek bir rşey varsa yer:))gecede senle uyuyim mi? der sonra yatar ve ben uyduktan sonra gider sabah aniden tv açar geneldeyumurcak tv izler,yani sevgiside kızgınlığı da en saf haliyle yaşar:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Malesef bir fıkra biliyorsundur belki. Öğretmen çocuğa bir ödev veriyor. Siyaset nedir diye? En son cümlesi de geçlik bok içinde diye bitiyordu. Neyse uzatmayayım. Şu an TV,PC,Telefon ile kültürü kopan bir nesil yetişiyor. Umarım buna bir çözüm buluruz. Ayrıca ağlamayı çocuk kullanır illaki ama ona hayır demekde lazım. Yoksa o şımarık birşey olarak yetilir. Bunun ile ilgili çok örnek var. En tepedekiler tırnaklarıyla kazıyarak gelmiştir hep o yerlere.

0|0
    0|0
  • Benim yiğenim bundan yaklaşık 2 ay önce bana oyuncaklardan yemek hazırlamış gelmiş.Elime aldım yiyormuş gibi yaparken birde ne göriyim?

kiracı gelecek diye ayırdığım parayı 4 veya 5 parçalara ayırmış serpmiş.şok oldum o sırada

beyendinmiki

dedi kucağıma alıp

yediğim en güzel ve pahalı yemekti çok saol dedim öptüm.

kızamadım bile o kadar tatlıki

0|1
    0|0
    • dünyanın en güzel şeyleri insanın içine hayat sevinci doluyo kardeş :)

• cocuk guzel şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...