Arkadaşlar fenerbahçe nin son dakika golleri neden şike sayılmıyor?

ben bir fenerbahçe li olarak şike sayılsın diyorum ya siz.

• Sayılsın
    50% (1)58% (7)57% (8)Oy Ver
  • Sayılmasın
    50% (1)42% (5)43% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne gunlerden ne gunlere.. Artik taraftarlari bile usandi bunlardan:)) Ayy allah askina sike saymasalar mac bitikden sonra gol atsalar, hadi maci kazansalar nelur.. sonucda kupaya hasret bir takim.. :D:DD dogru durust bir kupa gormeden gidecekler diye korkuyom:D:D:D fener hangi sike ile hangi maci alirsa alsin sonu yine husran yine husran oluyo:D::D:

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliye bak sen.

0|1
    0|0
  • Bence sen gerçek bir Fenerbahçeli değilsin ya da adaletten yanasın

0|0
    0|0
  • Çünkü onlar fenerbahçe cumhuriyeti asdfgh

Boşverelim efenim ligin sonunda görücez ..

0|0
    0|0
  • A: Sayılsın msdfvdsajshgdfghd

0|0
    0|0
  • şike değil şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben bir şaçmalim dedin sen herhalde o yüzden böyle bir soru sordun :)

1|1
    0|0
    • mantıken öyle oldu dostum bu arada izledinmi bjk bursa maçını nasıl geçti.:)

• Son dk gol ilk gol fark etmiiyoooo ...Senn geridenn geliyorrsunn kardessas takimin adi zatenn degismistiiiiii ...SIKEBAHCEEEEEEE ::):-)

1|1
    0|2
  • saçmaladığının farkındamısın son dakika yiyince de rakip hakkıyla attı oldu başka ?

ağlamayın bu ülkenin en büyüğü FENERBAHÇE

0|2
    2|0
  • fenerbahçenin arkasında mafyalar iş adamları olduktan sonra maç bittikten sonra bile gol atsa golü verirler. Türkiyedeki adalet anlayışı bu

1|0
    0|0
  • aslında fenerbaceyi kaldırmaları lazım bizim şerefli ligimizde.

1|1
    0|2
  • bence sayılmalı okadar maçta son dakka golü azim hırs ya da şans olarak açıklanamaz

0|1
    0|1
  • hmmmm

cayırt

0|1
    0|0
  • şike değilde maçları artık fb formalı hakemler yönetmesin sadece feNerasyon değilde federasyon gelsin görevin başına kafii

0|0
    0|0
  • gs gibi her türlü pisliğin içine girmiş,bütün pisliklerin mucidi bir takımın taraftarı da millette ders vermeye kalkıyor ya ne desek boş.

0|1
    0|0
  • gülüyo muyuz?

son dk gollerine bişi diyemem de bu durum şikeci olduğunuz gerçeğini değiştirmiyo bence? sen ne dersin?

1|0
    0|2
  • olm malmısınız ya

0|1
    0|0
  • niye sayılsınki

0|0
    0|0
  • sayılmasın.

0|0
    0|0
  • havada kayda gir.