Fenerbahçe-Kasımpaşa maçı hakkındaki düşünceleriniz neler? Yürüyüşe ve stada gelen var mıydı?

malesef yürüyüşe katılamadım ama stada gittim. FENERBAHÇE-KASIMPAŞA maçı hakkındaki düşünceleriniz yürüyüse ve stada gelen varmıydı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşlıyım ama yürüyüşe de gittim,maça da.Hükümet yalakası olmayan herkesin yanındayız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Adalet yoktu o maçta yürüyüş yapılması da ayrı bir komik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Belki Sivas maçını kaybettiniz ama mağdur edebiyatı yaparak gelecekte oynananacak birçok maçı garanti altına aldınız tıpki Kasımpaşa maçında olduğu gibi

0|0
    0|0
  • Adalet yerini bulmuşa benziyor fenerbahçeliler tarafından(sözüm sana değil) olan paşaya oldu.

0|1
    0|0
    • stadda gfb nin gosterilerini izlerken takip edemiyoruz birde fıratı yuhluyorduk her kararında :)

• Emre'nin küfür ettiği söyleniyor ben o sırada telefonla konuşuyordum göremedim, görmediğim bir pozisyon hakkında da yorum yapamam.

• evet doğru küfür etmiş terbiyesizlik.

• hakem fırat aydınus maçı fb forması ile yönetti alves saydım bu yol 7. kere aynı hareketi yapıyor kart yok? emre herzamanki gibi sağa sola ana avrat sövüyor yine bişey yok? hakem ofsayttan golü veriyor maç içinde bütün kararları fb lehine veriyor ama geçen haftaki gibi fbliler maç adil yönetilmedi gibi şeyler demiyor? buyrun size adalet

0|0
    0|0
  • Gitmedim çünkü adalet yürüyüşü değil puan dilenme yürüyüşüydü bana göre.

0|0
    0|0
    • hayırdır fenerbahçe puan kazanınca yürüyüşten bahsedip durdunuz :)

• Katılmayabilirsin lafım yok :)

• eywALLAH :)

• maçı izleyemedim malesef. ikinci golü ofsayttan attığımızı söylüyorlar ama markus merki dinledim gol nizami dedi varmıydı acaba hakem hatası

0|0
    0|0
    • dostum hakemin suçu yok hakem bizim tribune yaklastı andan itibaren tepki goruyor yuuuuuuuuh diye ıslıklar çalıyorlar orda şampiyonlar liginin en iyi hakemi gelsin yine kontrol altında olur soyunma odasına giderken bile yuhluyorduk.

• Geçen hafta Fenerbahçe'ye yapılan hakem hatalarını bu hafta güzel telafi ettilier gerçekten.

0|1
    0|0
    • dostum benim oturdum tribun kontrol altına alıyorlardıda hakem hatası göremedim ben.

• orayı goremedim tam olarak.maçın genis ozetinide izlemedim daha

• Emrenin yedek kulubesine açık açık küfürünü es geçmiş arkadaş şota şaşırdı hakem sarı bile vermedi daha ilk yarıda eder 2 kırmızı sonra izle sen maçı :)

• evet ben.

0|0
    0|0
Yükleniyor...