Artık insanlar facebook'ta yaşarken, orada olmayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Facebook kullanmayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Günümüzde facebook olmaması insanı zorla sosyalikten çıkarıyor valla, artık insanlar facebookta yaşarken, orada olmayan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• kimse benim özelimi , heranımı, nerde oldugumu , ne yaptıgımı, ne isle ugrastıgımı bilmek zorunda değil hayatımı herkesle paylasmak anımın tadını kacırır artık insanlar facebooka girip etiket yapmak icin biyerlere gider olmus, insanlar görsün diye resim cekinir olmus herkes ulasmak istediği herkese ulasabilir olmus herkes bilmesin ya benim hayatımı biri de yıllar sonra gördükten sonra aaa nerelerdeydin hic degismemissin diyebilsin bana yada facete kuru bos sohbetler edecegimize karsılıklı oturup ictenlikle muhabbet edelim yolda selam vermediğimiz insanlarla arkadas olmayalım bu kadar serbest, duyguların yok oldugu bi hale getirmeyelim hayatı, herkes sanal artık farkında mısınız? facebook kullanmıyorum kullananlara da saygım sonsuz ama hicbir zaman hayat felsefemi yansıtmadı , kullanmayanlara da daha bir ılımlı bakıyorum orası da ayrı.facebook olmadan önce cok daha gercek, daha samimiydi insanlar...

3|3
    0|0
    • bu cevaptan sonra hesabımı kapatıyoum.

• abooo :)) %100 haklısın..

• Ayakta alkıslamak istiyorum sizi duygularıma tercuman oldunuz çok etkilendim facebook hesabımı siliyorum

Kızlar Ne Diyor 16

• niye böyle düşündüğünüzü anlayamadım

ben de facebook kullanmıyorum ve hayat gerçekten sosyallikten uzak değil

arkadaşlarımla dostlarımla ailemle her gün eğlenebiliyor yeni yerler yeni insanlar görebiliyor

bence tam aksine facebook sanal sosyallikten ibaret

1|1
    0|0
  • Bende hesab acmistim gorusmedim arkadaslari bulmak icin buldumda iyi oldu ama sonra biktirdilar hesabi dondurdum:D.. Surekli birileri ekler hadi onu gectim surekli telefona bildiri gelir, cunki susmazlar:)).. Girmesen kullanmasan bide arayip neden girmiyosun, sana yorum attim gormedinmi? derler.. Benim icin cok gereksiz.. Realde takiliyoz arkadaslarla yeter.. Hakkimda dusunmeyin:P

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum, Bakkal Rıza amca bile facebookta zira

0|0
    0|0
  • bence gayet normal

nasıl herkesin evde evcil hayvanı yoksa herkesinde facebook gibi hesaplarının olması gerekmez

0|0
    0|0
  • Eh işte bağımlısı değilim.

0|0
    0|1
  • Herkes kullanmak zorunda degil ki.normal karsilarim

0|0
    0|0
  • Ben valla bravo diyorum :) Hayatim facebook olmus olmayanlari gorunce acaba nasil yasiyorlar diyorum :) Cunku herseyimiz face'de okul aktivitelrei, davetler. bulusmalar, arakdaslar falan filan.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum gereklıde degıl

0|0
    0|0
  • huzurlu mutlu ..daha sosyal.. zaman kaybetmiyolar milletin ne yaptıgına bakmakla

0|0
    0|0
  • benim yok eksikligini hissetmiyorum hayatimda !

0|0
    0|0
  • Ne açıdan baktığına bağlı,ne dersem yanlış olur

0|0
    0|0
  • benim gibi onunda facebook kullanmayı tercih etmediğinden başka hiç bir şey.

0|0
    0|0
  • Ne düşünüyorsunuz hakkımda? Bence gereksiz.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • Havalı geliyorlar bana :P

0|0
    0|0
  • bu yazıyı gördükten sonra face dondurmayı düşündüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dün gece facebook hesabımı silme kararı aldım bu yüzden facebook ile ilgili yorumlara bakıyorumda arkadaslar gerçekten güzel şeyler yazmıs facebook sanal'dan ibaret sosyallestim diye düşünürken asosyal oluyoruz hiç farkında olmadan artık sanal aşklar bile moda olmus.Facebook olmasaydı kaç kişi doğum gününüzü hatırlardı hiç düşündünüz mü ? Bence artık gerçek hayata doğum günümüz hatırlayan insanlara önem vermeliyiz az olsun öz olsun yolda görünce selam vermeyen adamlar facebook ta kanka yazıyor bana çok boş geliyor artık gerçek anlamda vakit kaybı ..Facebook kullanmayan insanları aklı başında insanlar olarak düşünmeye basladım ben artık .

0|0
    0|1
  • Facebook'u artık gereksiz görüyorum ve de Facebook asosyalliğe yol açıyor, sosyalliğe değil.

3|1
    0|0
  • qllsh cevabından sonra hesabımı kapatıyorum.

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım

0|0
    0|0
  • facebook sosyalleşmeye değil daha çok siyasi gruplara siyasi dalaşmalara ve muhabbetlere hizmet ediyor ve sürekli aynı paylaşımlar aynı muhabbetler aynı fotoğraflar ve onların altında yapmacık içten olmayan yorumlar, ha birde benim paylaşımımı beğenir misin ben seninkini beğendim saçmalıkları, nerdeyse wcde banyoda fotoğraflar çekip her dakika paylaşanlar mı dersin yani suyu çıkmış yeni hiç birşey yok sürekli kendini tekrar eden saçmalıklarla dolu işte...

0|0
    0|0
  • facebook kullananlarla aynı şeyleri.

0|0
    0|0
  • şahsen kullanmıyorum...burası face den daha iyi :) en azından insanlar ın tebessüm sebebi oluyorsun.

2|0
    0|0
  • bence facebook kullanmayanlar en güzelini yapıyorlar bilgsarın ve ya telefonu bıraktıktan sonra o sersemlikten iyidir..

0|0
    0|0
  • cool olmaya çalışıyordur. tamam çok oyalanma ama insan yine de bi açar merak edip, sahte bi imaj yaratıyordur kanımca

0|0
    1|1
  • Facebook sayesinde birileri dünyadaki tüm insanlarla ilgili bilgileri topluyo. ne yersin ne icersin, nerde yasarsın, anan kim baban kim, nerde calısırsın

0|0
    0|0
  • Eskiden facebook mu vardı yahu

0|0
    0|0
  • facebookkun booku çıktı kullanmıyorum artık

0|0
    0|0
  • adamın dibi demek.

0|0
    0|0
  • artık en düşük seviyedeki insanların bile facebookları var.

0|0
    1|0
Yükleniyor...