Herşeyin önüne gecen-gecebılen kızların tipi,tarzı,hareketleri vs. nasıldır?

Hanı bir tabir vardır ''herşeyımsın'' .. Bazı kız arkadaslarımz sevgililerinin,nişanlılarının,eşlerının hayatında bu konumda olabılıyolar. Demek ıstedıgım aslında şu: bırı gelır ailenın,arkadaşlarının,işinin,kendı canının bile önüne gecer ..Kızlar bunu nasıl başarıyorlar ?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerin cou bunu ilgi cekmek için söylerler. öyle olsa kadınların % 90 nı hayatlarından mutlu olurlardı.

0|0
    0|0
    • ilgi içinde olablır fakat, gercekten var olanlarıda gördüm :)

• anlık ya da degıl bunu yapamayan gerı planda kalan cok erkekde var .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Herşeyi tadında yaşamayı ve yaşatmayı bileceksin. Ne fazla ilgi göstereceksin ne de az tam kararında bu ikisinin ortasını bulacaksın.

Nasıl ki çok güzel ama tıka basa doyacak kadar yiyemediğimiz yemeğin tadı damağımızda kalıyor ve yine canımız çekiyorsa aynen öyle yaşadığın ve yaşattığın herşeyin tadının damağında kalmasını sağlayacaksın. Bu şekilde her zaman değerli olabilirsin.

0|0
    0|0
  • İnsanlar istediği kişiyi istediği yere koyar. Bunun için bazen sebep bile olmayabilir. Zaten aşkta sebep de aranmaz. Neden değerli senin için sorusuna bazen cevap bile veremezsin. Yani değer vermek, önemsemek bir şeylere bağlı değil, içten gelir.

0|0
    0|0
  • en başta güzel olarak. kim ne derse desin güzellik erkek için çok önemli. eşsiz olmalı bir kız bakımlı kültürlü oturup kalkmayı bilen şakacı senden çekinmeyen üstüne atlayan falan

0|0
    0|0
    • üstüne atlayan? :)

• öyle birden hersey yapabılıyosan benı aniden hiçbişey de yapabılırsın :) korktum ben senden :D

• ben açık konusurum gerektiğinden fazla ama zararsızım :D ekle beni muck dermişim :D hadi gıı :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece iki taraftan birinin duygularının ilk olması özelliği.

0|1
    0|0
  • Ilk deger vericeksin sonrada tekmeyi basicaksin. Nekadar can yakarsan okadar degerin oluyor. Aci bir gercek. Kusura bakmayin erkekler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...