Ermeni bir iş kadını size miras bıraksa ...

Afrika'da pamuk ticareti yapan fakat sizin hiç tanımadığınız ve sizi soyisim benzerliği nedeniyle internet ortamında tesadüfen seçen ermeni asıllı bir iş kadını size şartlı bir miras bıraksa ne yaparsınız.? Üstelik o kadın yumurtalık kanseri ve kimsesi de yok. Şartı ise İstanbul şişli de ki ermeni okulu + kilisesi + ve yetimhanesine daimi yardım yapmanızı istiyor. size bırakacağı miras ise tam 2.700.000 $ fakat bu paranın yarısı sizin.?

Lütfen ciddi cevaplar verelim.

Eğer burada ermeni asıllı üyeler varsa onlardan da ciddi cevaplar bekliyorum.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bana kalan yarısını da camiilere , sokakta yaşayanlara yetim ve öksüzlere bağışlarım madem öyle...

0|1
    1|1
    • Paranın yarısı bağış parası zaten fakat ermeniler adına ticarete yatırılmasını ve adının yaşatılmasını istiyor. Yarısıda senin. Hiç geleceğe yönelik planların yokmu.? İnsanların fakir olması senin değil devletin ayıbı. Birileri evde ayakkabı kutularında para depolarken birileride sürünüyor maalesef. Ben olsam zekatın dışında fazlasını vermezdim ya da en fazla %5ini verirdim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ermeniyse ne olmuski? Ben ermeni asilliyim, babaannem erdemiydi yani nedir bu irkçilik yahu...

1|2
    1|1
    • Mesele ırkçılık meselesi değil. Miras meselesi. Çocukluğumuzda ilkokul kitaplarında hep padişahlar ve ermeniler konusunda işlenmiş yalan dolan tarihlerle öğretildik büyüdük. o yüzden çekinerek sordum.

• eksilere bak pfff

• Sen ermenimisin.? Maddi durumunuz nasıl.?

• Almazdım .

0|0
    0|0
    • Neden almazdın.? Seni tanımıyor fakat güveniyor. fakat yarı yarıya pay ediyor mirası.

• Türküm o yüzden , en fazla bağışlardım ermeni yerlere.

• Mensub olduğu bir yerler varsa kilise gibi veya ne biliyim.

Erkekler Ne Diyor 4

• bu tur mailler dolandırıcılıktan baska birsey değil. inanma. sacma seyler bunlar hergun onlarcası geliyor.

0|0
    0|0
  • İsterse Mars asıllı olsun. Ne var ki bunda ?

0|0
    1|0
  • şartları daha detaylı konuşmak lazım.

0|0
    0|0
  • Ermeni istemeden vermeli :)

0|0
    0|0
    • Öyle oldu zaten. Ben onu arayıp bulmadım. O beni arayıp buldu. Sırf aynı soyadı taşıyormuşuz diye bana tam 2.700.000 $ bıraktı. Bırakma sebeplerinde biride kimsesinin olmaması ve yumurtalık kanseri olmasıdır. O afrikada ben ise istanbulda.yım.

• Yok valla anlamamki . Ya benim anlamadigim cok guzel hayatim vardi birden herdey ters gitti ailede olumler yasadim maddi sikintilar cok guzel bir okulda okuyodum dolandirildim okuldan atildim . 2 senedir dua ediyorum bir turlu kapi acilmio sence neden dualarim kabul olmuodur namaz kilmiorum ondanmi butun arkadaslarimdan ondeydim cogu okulu bitirdi nisanlandi ise girdi ben zemine cakildim yeri gelio sigara parasi bulamiyorum .

• Bana arkaşlık gönder kabul edeyim bekliyorum.

Yükleniyor...