"Türk Futbolunun Yüz Karası" Kim Sizce ?

"Türk Futbolunun Yüz Karası" Kim Sizce ?

-Emre Belözoğlu-

Böyle adamları futboldan men edeceksiniz.

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzı çok bozuk gerçekten,maçlarda kaç kere ağzını okudum baya baya ağır küfürler ediyor

0|2
    1|0
    • Karaktersiz zaten. Özellikle "Anne" küfürü ediyor. Bu adam hiç mi düşünmüyor Analar kutsaldır küfür edilmez diye.

"Dilleriyle insanları kıranları ibadetleri temizleyemez" HZ. MUHAMMED (S.A.V)

Kızlar Ne Diyor 7

• Aşırı fanatik bir Fenerbahçeli olsam da, Emre Belözoğlu...

0|1
    0|0
  • Emre Beleşoğlu ve benzerleri...

0|1
    0|0
  • Emre Beleşoğlu,Caner Erkin

0|1
    0|0
  • Emre'nin insanlığından şüphe eder oldum ben ..

O değil de bu şerepsiz geçenle '4' yapıp Rabi4 olayına destek veriyordu dimi asdfgh

0|1
    0|0
  • Kendini yere atan Burak Yılmaz

Zaman geçirmeye çalışan eboue

Her maçta çirkeflik yapan melo tabiki

0|1
    2|2
  • emre ve alves

0|1
    0|0
  • emre börekoğlu

1|5
    2|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Emre Belözoğlu tabikide suçlu ama burada esas suçlu olan Türk Futbolunun Başındaki Demirören ve Emre gibi oyuncuları kaptan yapan Aziz Yıldırım´dır eğer sen Emre´ye gereken cezaları vermezsen her maç böyle hareketleri yapmaya devam eder.

1|1
    0|0
  • Emre Belözoğlu; yemek yediği kaba pislemiş, karaktersiz, şerefi beş para etmez, ırkçı ve insan öldürmüş birisi olmasına rağmen; işin içine Secde'yi, R4bia'yı karıştıran bir futbol fahi*esidir...

0|3
    0|1
  • Volkan da olabilir aslında.İkisi yarışır.

0|4
    0|1
  • Emre Belezoğlu bugünden öncede aynıydı bugünden sonrada...

0|3
    0|0
  • burak yılmaz,melo, ve üzerine gs forması geçiren her futbolcu çünkü o formanın kanı bozuk fransız takımının forması, bunların içine emreyide katabiliriz o da bir zamanlar o formayı giymişti

0|0
    0|2
  • volkan demirel ,bruno alves ,caner erkin ,gökhan gönül ,raul meireles ,emre beleşoğlu ,baroni işte bunlar Türk futbolunun yüz karası

0|1
    0|0
  • Bu adam değilmiydi rabia işareti yapan.

0|2
    0|0
  • o besteler i boşuna yapmamışız :)

0|1
    0|0
  • Burak Yılmaz, Arif, Emre, Melo, Donk ve Colman başlıcaları..

0|1
    0|0
  • Emre Belezoğlu , Melo başta gelenler

0|3
    0|2
  • emre beleşoğlu

0|1
    0|0
  • emre belezoğluda var ama başta Yıldırım demirören

0|2
    0|0
  • bence emre beleşoğlu açık ara önde gider

0|2
    0|1
  • Bence Komple Fenerbahce diyebilişrim bıktım bunların şike işinden sürekli televizyonlar bunun davasını çalıyor

0|1
    0|0
  • TÜRK FUTBOLUNUN YÜZ KARASI TÜRK FUTBOLUNU DÜNYA 9 DAN ALIP BU GÜNKÜ DURUMUNA GETİREN (100--200 ARASI BİR YERDE) TÜM YÖNETİCİLER DİR..

0|1
    0|0
  • neden napmıski hacım :(

0|2
    0|1
  • Emre Belözoğlu ile Burak yılmaz kapışır ama emre alır gibime geliyor ırkçılık tehdit falan

0|2
    0|1
    • Burak Yılmaz ne alakası var şimdi ? Burak görüntülere çirkinlik yapmıyor sahalarda ama Emre başka ?

• Benim favorimde emre ama şuan piyasada en çok dikkat çeken isimler bunlar

• sıralamaya koyarsak 1 numaraya burak yılmaz oturur sonra emre gelir bence

0|1
    0|0
  • burak yılmaz,emek hırsızı ahlaksız bir futbolcu

0|3
    1|3
  • Rasim Ozan basta olmak uzere Burak Yilmaz.

0|1
    0|0
  • burak yilmaz ? melo ? selçuk ınan ? ünal aysal? fatih terim ? hasan şaş? eğer emre belezoglunu görüp bunları gormuyorsab bence sende futboldan men et kendini

0|1
    1|3
    • Sen tüm Galatasaray isimlerini saymışın ben Genel olarak dedim. Mesela Yıldırım Demirören, Melo, bunlar mesela Riera vardı onu da yolladılar. Biz Temiz futbol istiyoruz Emreyi alıştık ekranlarda Ana Avrat küfür ediyor. Eğer senin hoşuna gidiyorsa ne diyim sana

• haklısın bu adamlarıda onurlandırmak lazım link

not:gsliler eksileyin :))))

0|0
    0|1
  • Aşağıdaki yorumlara bakarsanız iki takım oyuncularının ön plana çıktığını görürsünüz. O iki takım ve taraftarları kendi oyuncularına sahip çıkıyorlar mı evet çıkıyorlar. Türk futbolunun yüz karası denilecek oyuncuları yüz karası kulüpler bünyesinde barındırır...Sorunun içinde geçen Emre BELÖZOĞLU' da her iki takım ve taraftarları tarafından GÖZ BEBEĞİ ilan edilmemiş miydi?

0|0
    0|0
  • sizsiniz*.

0|0
    0|1
Yükleniyor...