Bakıyorumda bütün milletin derdi sevgili yapmak olmuş...

Gerçekten çok üzülüyorum. İnsanların işi gücü yok bütün gününü yok o kızla konuşuyorum yok bu kızla konuşuyorum. Şunu ayarla felan diye geçiriyolar. Ve acıklı kısmı sevgilisi olsun diye kendileri olmuyolar yakınındakileri eziyolar. Dostluklarını hiçe sayıyorlar.

Sizde böylemi düşünüyorsunuz yoksa benmi yanlış düşünüyorum ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende ayni şeyi düşünüyorum.Misal siteye girdiğimde yok evli adamla beraberim, yok seviyorum acımdan ölüyorum , yok intikam almak istiyorum yok rusya severler derneklerinin soruları yok italyan erkekleri.Hangi burc hamamda iyi kese atiyor vs vs.Sanat nerede, filim kültürümüz nerede, hayatın içindeki sorunlar nerede? Ben kendimi soruların arasında uzaylı gibi hissediyorum ve artık yorum yazasım gelmiyor.Siteyi dalgaya almaya başladım :)ama demekki bu konular insanların ilgisini çekiyor.Demekki hayatta abidik gubidik şeyler daha değerli kılınıyor.

1|1
    0|0
    • Katılıyorum. Çevremde sevgili yapmaya çalışmaktan başka birşey yapmayan var. Sadece sevgili sevgili. Ulan insanın hiçmi değer verdiği bişey olmaz hiçmi sevdiği hobisi başka hayalleri olmaz

• Aynı fikirdeyim.Hayatımda bazen okadar zorluklar oluyor ve bunların hiç birisi sevgiliyle alakalı olmuyor.Ekonomik sorunlar, aile sorunları, hayat şartları ve inan bana o zaman ne sevgili derdinde oluyor insan ne aşk.Hayatı en iyi şekilde yaşamaya çalışıyorsun var olanla.Ayni fikirdeyim.

Kızlar Ne Diyor 4

• "Bütün Millet" kelimesi fazla geldi tabiki. Kimileri öyle ama bence çoğunluk değil. Ya da benim çevremde öyleleri yok, genelde ya barındırmam ya da barınmazlar...

0|1
    0|0
  • Bi de sevgilisi varken en yakın arkadaşını silip,ayrıldıktan sonra mal gibi kalanlar var.Oh olsun

1|1
    0|0
  • Buradaki kişilik , kültür soruları ve yorumları çok ilgimi çektiği için üye olmuştum siteye sonra bende pişman oldum ama; her 10 sorudan en az 5'i aşk veya cinsellik , çok az var sitede doğru düzgün konu ve yorum yapan

0|1
    0|0
  • Bence tek derdimiz çiğköfte yemek olmalı. Sevgili de neymiş onun yanında? Boş işler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle öyle oluyor bu devirde sevgili yapmsk çocuk yapmaktan daha kolay önüne gelen dostluğu bırakıp sevgili peşinde

0|1
    0|0
    • Harbiden dost diyebileceğim kişi kalmadı. Herkes aniden değişebiliyo. Hava atmak için arkadaşlarını ezmeye çabalıyorlar felan. Bu ne la böyle

• Evet hak veriyorum sana

• Bakıyorum da bütün bunların seceresini tutmakta senin derdin olmuş gibi

0|1
    0|0
    • Bir kızla çıkıcam diye 12 yıllık dostluğu satan bir arkadaşım oldu. Oyüzden yazdım :)

• ee arkadaşımı satarım fiyatlar perakende dememişler :D

Yükleniyor...