Alper Potuk ve Fenerbahçe

Alper potuk transferinin başarısız olduğunu düşünüyorum. bir türlü istenen performansa gelemiyor. sizce nasıl durum?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeye gelerek aslında kariyeri açısından doğru karar verdi Galatasaray´a gelse Sneijder,Melo,Selçuk gibi yıldızların arasında kaynayıp gidecekti oynayabileceği takıma gitmesi Alper adına iyi oldu

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanmıyorum sen beğenmiyorsun ama çoğu Fenerli arkadaşın beğeniyor neyse ki bize gelmedi haklısın bir yandan bu performansla bize gelse iş yapamazdı

0|0
    0|0
  • başarısız mı şakamısın sen alper bugün harika oynadı :)

0|1
    0|1
  • Başarısızlık ?

Dünkü maçın en iyisi Alper denen şahıstı abi naptın sen asdfg

Forma şansı bulabildikçe iyi şeyler yapıyo işte .. Fener adına kötü bir transfer değil bence ..

0|0
    0|0
  • iyiki galatasaraya gelmedi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasarayli falan misin:) bugun macin adamiydi.

1|1
    0|2
  • Ben zaten oynayışını beğenmiyodum o kadar para verip almaları çok saçma adamın cırt çekeceği belliydi

0|2
    1|0
  • dostum alperden bir selçuk inan olmasını bekleme yeteneği yok o kadar alperin çıkabileceği en yüksek nokta bu kadar yabancı kısıtlaması yüzünden alper şu anda oynuyor

0|1
    0|0
  • Son macta iyi olsada devamli olursa bu performans iyidir ama Salih ucani sildi gibi Ersun yanal o cocuk cok yetenekli.

0|0
    0|0
  • onu bırakta bugün antalya ile maçınız var ne olur sence kazanırmısınız?

0|0
    0|1
  • şuan türkiyenin en iyi ortasaha oyuncusu galatasarylımısın yoksa bilerek böyle çekememezlik yapıyosun ?

0|0
    0|2
  • Verilen paraya bakınca beklentilerin karşılamadı Salıh uçan asıl yetenek bence fenerde

0|1
    0|0
  • Bugün iyidi

0|0
    0|1
  • ben maçı izleyemedim ama rıdvan dilmen alperin harika oynadığını oyunu değiştirdiğini söyledi bence alper ve salih uçan geleceğin türk yıldızlarıdır

0|0
    0|0
  • ksımpasa macını izlemedin herhalde birader ? ;))

0|0
    0|0
    • ıyıydı ama daha ıyı olmalı

• daha napsın adam tek basına oynadı sahada ;)) bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum bunu.. taraftarınız da alkısladı mac icinde ztn..

• yanlış gormussunuz bugün taraftar en çok onu alkışladı.

0|0
    0|0
  • bugün gayet iyiydi. a. potuk bize çok faydalı olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...