Sizce bir kizin görünüsü erkegi etkileyebilmek icin cok mu önemlidir?

Sevdigim erkegi kilo vererek görünüsümle etkileyebilir miyim? fazla asiri kilom yok ama kilo verdikten sonra daha güzel bir forma sahip olacagim.. beni görünüsten taniyor ama hoslanmiyor.. sizce görünüsümle etkileyebilir miyim onu? Mümkün mü

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Görünüşün sadece 1 hafta işe yarar nice güzel kızlar gordum ama beyin yok... Ve kendilerinden soğutmak için bir numaralar yani önemli olan kişilik emin ol görunüş sadece ilk aşamada önemli...Bu dediğin sadece bir anlık onun dikkatini çeker gerisi kişiliğine ve sevecenliğine kalır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Güzellik önemli ama bence tavırlar hareketler çok çook önemli

for egzambıl: Türkiye'de en beğendiğim kadın Nil Karaibrahimgil

0|0
    0|0
  • tabi yanı uzun düz saçlı ve güzel olması gerek gülüşü filan :D

0|0
    0|0
  • evet cevabım kısaymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiki mümkün sadece kilo vermek değil kendini en baştan yenile ama ona da yüz verme süründür

0|0
    0|0
  • Bir erkek sevmeyi bilmiyorsa hicbir turlu etkileyemezsin onu o yuzden once sevmeyi bilmesi gerek kalbi taştan olmicak

0|0
    0|0
  • Aynı hedeflerdeyız ben ıntıkam ıcın yapıyorum 1 haftadır dıyetteyım burada dönmez kendın ıcın kılo ver vs.gibi laflar edecekler kulak asma çok etkılenır bıre gıyınıs tarzını felan değiştirirsen oldu bu ıs :)

0|0
    0|0
    • canlarım bende sizdenim :D :D kesinlikle köpek oluyolar denenmiştir ve onaylanmıştır ama geri aldım yine vericem intikamımız acı olucak D::D

• Ayneen canımm buradakıler çok ön yargılı hıc pozitif duusunmuyorlar :D Dışımızdakı melekle Oynadılar içimizdeki şeytanı çıkartma zamanıdır :D :*

• yok ten uymuyor çekmiyor boş

0|0
    0|0
Yükleniyor...