Ağlama gözlerim boşa yazıktır döktüğün yaşa yarin kalbi benzer taşa benim durumum arkadaşlar :(

Düşünün sevdiğinizle aranız bozuldu sizden zaman istiyor anlayış istiyor siz tamam diyorsunuz uzun zaman sonra öğreniyorsunuz ki hem sizle hem başkalarıyla dikkat başkasıyla sadece demedim başkalarıyla çıktığını duyuyorsunuz ve birde üstelik bu yetmezmiş gibi başkasıylada sözlendiğini duyuyorsunuz ne yapardınız ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Vay serefsız pıslık .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 10

• Zararin neresinden dönsen kardir hesabi göbek atmak bence o ahmak icin dökülen göz yasindan daha mantiklidir. göz pinarlarinin hakkina girmemen lazim diye düsünyorum

0|0
    0|0
  • yapacagini o yapmis zaten. ama sunu unutma sen de onun icin diger kizlardan biriymissin. bir iliskide biri zaman istiyorsa ona o zamani vermeden bitirmek lazim. cunku zaman istemesi senden iyi birini bulmazsam donerim ya da zaman bahane bitmis zaten, bittigini kabullen ufaktan demek. ve beklenen son gerceklesiyor. bu durumlarda sonuc degismiyor. o gidiyor sen uzuluyorsun. ama bu da tecrube iste. kimseye fazla deger vermemegi boyle boyle ogreniyor insan

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayatımdan çıkarırdım mesaj bile atmazdım bu yaptıkları için hesap sormak amaçlı neticede çok umurunda olsaydım bana bunları yapmazdı sessiz sedasız bitiş gitsin..

0|0
    0|0
  • Kenedeni cok uzme bnce zamn senden gitmesn :(( demek ki sana layik degilms ki Rabbim bunlari yastmis sana .. Bu kisinin kendsne saygsi yok gbi gornyo :(( yani sadece biryle de birlkte deglms.. Tabi yne acini yascksn ama gecer elbette sukretmelisn..

1|0
    0|0
    • :(( içim acıyor bir umut vardı içimde ama oda yok artık

• Ahh be yaa :(( umit bitmz zaten cunku sen ona alsmstn simdi birden haytneden cikack alisman lazim ve umidin seni hakeden biri cikana kadar hep olcktr belki de ama onla da olmyacgni da bilirsin..

• :((((((( yeşil gözlerine öldüğüm doğanımmmmm

• pipisini kesmek lazım ayıptr soylemesı

0|0
    0|0
  • gözyaşlarına yazık etmişsin derim sana..hayatta ne olursa olsun herkes için HAYAT DEVAM EDiYOR.senin için de devam etmeli...herşeye rağmen

0|0
    0|0
  • Haline sukret bu adamla evli de olabilirdin ucuz yrtmissin aci bir tecrube olms gzlerine yazik aglama uzulme hayat kisa

0|0
    0|0
  • valla ben çocuğu çok merak ettim büyük cesaret aynı anda kaç tane kızla sende soruyorsun napıcan bir tokat at yüzüne tükür bir de tekme at çek git sonra hep erkekler mi yapcak şiddeti

0|0
    0|0
    • gittim çay döktüm yüzüne küfürüde bastım kızardı cevap veremedi zaten yuzume bakamıo egıo başını :(

• aman iyi bari o kadar yüzü kalmış sen umursamaz gibi davrandıkça o daha da ezilir

• :( inşallah hakettıgını görür pişman olurmu bilemem ama olursa gec olucak yuzume bakamıo zaten benı gorunce kacıo egıo basını

• Hayırsız, düzenbaz biri için ağlamaya değmez kuzum üzme kendini.

0|0
    0|0
  • Unut bence aglamana degmez

0|0
    0|0
    • hayırsızmış bilemedim :(

• Tecrube oldu senin icin o yuzden uzulmemeye calis birdahakinde daha dikkatli olursun:)

• :( hergun goruom onu yuzume bakamıo egıo basını kacıo valla agzının payını verdım herkesın ıcınde

Yükleniyor...