Yine sürüklendim gecenin seyrinde bilinmezliğe sizde oluyormu arkadaşlar...

kimseye bağlanamıyorum herkezde bir kusur arıyorum sürekli olmuyor ne yapsamda ya kafa yapıma uymuyor ya da başka birşey oluyor . yalnızlıktan bir o kadar sıkıldım ama yinede vazgeçemiyorum . birini istiyorum hayatımda ama yapamıyorum şiir yazıyorum hep ümitsizce aşık olduğum kişiye ama öyle biri yok neden ve kime yazdığımıda bilmiyorum . sizede oldumu hiç böyle sizde benim gibi hissettinizmi karamsarca gönlümü sanki kapkaranlık bir bulut sarmış ama yinede çaresizce beklemeyi istiyorum nedense .

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen bence hayal aleminde yaşıyorsun şuan.. Aşık olamamanın sebebide eminim kusursuz bir insan araman ya da karşına çıkanlar sana bir şey hissettrmediği içn onlarda sürekli kusur buluyorsun...Ayrıca doğru kişi arayarak bulunmaz bir anda karşına çıkar. Aramakta vazgeç hayatın akışına bırak kendine...Ve karşına çıkanların ç biri kusursuz olmıcak bunuda unutma...Gerçek hayat burası pembe dizi değil..

0|1
    0|0
    • Ahah pembe dizi olarak bakmıyorum zaten tamamen insanların kendini olduğundan daha fazla göstermeye çalışması yüzünden olan birşey arkadaş bir insan bunu neden yapar neden kendimi yüksek gösterme çabasına girer tabi senin dediğinde var ne zaman çıkıcagınu bilemezsin ama insan sıkılıyor be beklerkende :)

• insanların kendini yuksek gosterme çabası belkide etraftaki insanların gözünün doymamasından kaynaklanıyor olabilir.. seni olduğun gibi seven kaç insan var olsaydı çıkardı...eminim snnde kenedeni 100 de 100 yansıtmadıkların vardır...Ayrıca kimin kendsini yuksek gostermeyeçalıştığını anlayabiliyorsun en azından...

• Ben ilk konuşmaya başladıgmda herşeyimi anlatırım saklım gizlim olmaz numaradan zarf atarım tabi sallamaya başladıgını hemen anlıyorum ondan sonra gelde konuş öyle yani

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence sen aşktan korkuyorsun. Kendi dünyanda şiirlerine konu olan kadınları gerçektekilerden daha çok seviyorsun.

0|0
    0|0
    • Öyle galiba ya herkez tuhaf düşündüğümü söylüyor ama kendi olan birisini istiyorum çokmu sence

• İstediğin gibi karşına çıkar umarım..

• Teşekkür ederim senin oldumu peki hiç sevgilin

• Tabi herkezde bir kusur var sen mükemmelsin dimi bence sende bir sorun var

0|0
    0|0
    • Ahha mükemmellikle alakası yok tam tersi kusurlarını saklamaması lazım neysen osun dimi

• olmayan nedir ne uymuyor ki ?

0|0
    0|0
    • Ya düşünce yapısı uymuyor ya da olduğundan daha fazlasıymış gibi göstermeye çalışıyorlar benim istediğin sadece doğal olması çözemiyorum neden böyle olduğunu .

• ama zaten sevgili olmadığın bir kız ne kadar arkanda durabilir ki o da yanlış bence nasıl karışacak

• Ya karışması değil ilk başta bıraktığı izlenim anlıyor insan zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...