Her yöne dakikayla ankesörlü telefonda aranır mı

Askerde sevgılımı arıcamda kontur olunca o caldırınca ben arıyorum konusabılıyoruz ama her yone dakıka yapsam acaba arayabılırmıyım dakıkadan mı gıder konturden mı

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Aranır yeni sisteme göre her yöne dakikalarla 444'ü bile arayabilirsin. Yani banka gibi özel hatlarla da görüşmen mümkün. Hazır aklıma gelmişken belki biliyorsundur bilmiyorsundur söyleyeyim. Ankesörlü telefonlarda geri dönüş olan numaranla görüşme yapabilirsin. Olurda sevgilin bir gün çaldırdığında geri dönüş yaparsın o senin sesini duyar sen duyamazsın bunun sebebi geri dönüş olmamasıdır. Hayırlı akşamlar hayırlı teskereler dilerim.

1|0
    0|0
    • yok bu aksam o caldırdıda bende aradım konustuk sesımızı duyabılıyoruz o zaman gerı donusumlu olandır degıl mı ?

• Evet ses gidip geliyorsa geri dönüşümlüdür. Sen bunu ona da söyle olurda bilmiyorsa ona göre geri dönüşü olmayan yerlerde deneyip sevdiği insanın sesini duyamadığı için sinirden deliye dönmesin :)).

• Tesekkurler konusuyoruz zaten cok sukur daha acemılıkte ama telefonda soktu ıcerıye gızlıce :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ankesörlü telefondan ben konusuyodum arkadasımla. dakka yapabılırsın yanı rahat ol

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet aranır.

1|0
    0|0
  • aranır

1|0
    0|0
Yükleniyor...