Gecen hafta hakem sayesinde ağlayan fenerliler buradamı?

Bu hafta hakem sayesinde kazandılar bakalım yorumları alalım

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Yine Emre, yine küfür..

Yine Alves, yine tekme..

Yine fener, yine tiyatro..

Yine Mayıs Yine Galatasaray..

2|13
    3|2
  • Kim ağlıyor bu soruyla belli konuşmaya gerek yok.

2|1
    1|8
  • Soruya bakılırsa ağlayan gsliler.Maçı alsakta, alamasakta çamur atarsınız.

FENERBAHÇE, Takımıyla'da taraftarıyla'da efendiliğini, asaletini korumuştur koruyacaktır..

1|0
    0|4
    • Eksilerin sayısına göre, ağlayanların çoğunlukta olup olmadığna bakacağım.

• Anca bu söze gülünür efendi takımmış .Emre-bruno-volkan-caner-mereles bide aziz yıldırımı saymassak efendi takımdır.

• ama şimdi siz ağlıyorsunuz :)

2|0
    2|10
  • hepsi su yüzünde yağ gibi çıkıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yok yendıklerınde bılek hakkıyla,yenıldıklerınde cımbomun elı var...ben daha bır kere herıfler bızı yamulttu dedıklerını duymadım,federasyon oyle cımbom boyle,yargı soyle uefa boyle cas şoyle,o bu bırsey degıl cok sukur cımbomluyum,varsın takımım sampıyon olmasın(olacagız ona suphem yok) ama en azından dunyaya rezıl olmuyor sıkecı emek hırsızı dıye...tescıllı sıkecıler sizi..

0|4
    0|0
  • Ben şu anda göremiyorum onları yüzsüzler bakalım bu haftadaki hakeme ne diyecekler

2|6
    1|1
  • Bu hafta hakemi konuşmazlar konuyu değiştirip GS ye getirirler :)

2|6
    2|0
  • bruna alves'in pozisyonuna ne diyecekler en çok onu merak ediyorum

2|7
    1|0
  • "3 temmuz süreci" diycekler mi onu merak ediyorum :D

2|6
    2|0
    • Haha :) aynen bugun TOPlaştılar.Hakemlere baskı yaptılar artık diğer haftalarda hakemlerle mac alcaklar

• abi ayıp ediyon bak:/

• onlara sorsan maçı haklarıyla kazandılar. domuz derisi dedikleri böyle bişey olsa gerek..

2|6
    0|0
  • Valla zaten Fenerbahçe yener diyordum ama böyle yenmesi eziklik. Bakın Konya'yı yendiler dedim ki düşüşteler havalardaydılar noldu söndü. Bugünde aynı şeyi söylüyorum Fenerbahçe iyi oynamıyor düşüşte. İlerde bu yorumumu uplarsınız :)

0|4
    1|0
  • alvesin tekmesi ve ırkçı pezonun söylediği sözler tartışmasız kırmızı kart ama gören yok işte

0|3
    1|0
  • Arkadaş rahatça ağla selpak sponsorun benim gizlide olsan ağlayana dayanamam

1|0
    0|7
  • kendi takımının oyuncularının yaptıklarına bak sonra eleştir fenerbahçeli oyuncuları,melonun yaptıkları,rieranın adam çiğnemleri,burak'ın emek hırsızlıgı,ebouenin top oynamak yerine karaktersizlik yapıp meslektaşını attırmak için ıfak bir müdahalede ölüyomuş gibi davranmaları bunlarıda konuş ozaman

1|0
    1|9
    • Sen konusma ya ayakta ölmüsün zaten.Sizide 3 temmuzdan beri ayakta uyutuyorlar :)

• Haha iyi soktun lafı :))))))

• Bekir fena acitmis.

0|0
    0|4
  • Yavuz hırsız , ev sahibini bastırır.

0|0
    0|0
  • Alıştık artık...

0|0
    0|0
  • Anlaşılan bu gol sadece Kasımpaşaya girmemiş :)

4|0
    3|11
    • 6sler verin eksiyi :D

Yükleniyor...