Facebooktaki Ünlü olmayan taşlar ve herkese açık paylaşılan bikinili şortlu fotografları

link

Bu sayfalar hakkında ne dusunuyorsunuz? Hani şu sizin mahallede de oturuyor olma ihtimali olan , ailesinin bilgisayara oturdu mu ne yaptigindan habersiz olduğu gencecik 'çocuklar'

onlar buralarda vucutlarının boy gosterdigi fotograflar paylaşıyor. Kimileriniz bana herkes ozgur sana ne diyecek...

şunu atlamayın bu sayfaya fotograf yollayıp beni de paylaşın diye yalvaranlar henüz kendi kararlarini veremeyecek

daha beteri bunun sonuclarina katlanamayacak yaşta (sahte hesap , photoshop vs malum 2 tıklamayla indirmek oldukca kolay)

Siz bu konuda ne dusunuyorsunuz? Bu fotografı paylasilsin diye yalvaran gençler ilerde o fotograflar kalksın diye aglayacaklar bence

Kim esinin bikinili şortlu fotograflarinin facebookta dolanmasını ister ki? Veya bir baba icin ne kadar başı one egecek bir şey o fotograflara yapılan yorumlar , benim bile midem bulandı

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum , kesinlikle yalvaracaklar o fotoları kaldırmak icin

O kadar cocuklar ki oradaki 3-5 begeniyle mutlu oluyorlar

BUNLAR HEP AILENIN ILGISIZLIGI YUZUNDEN

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben ilk defa gördüm bu sayfayı ama dediğin gibi Bu fotografı paylasilsin diye yalvaran gençler ilerde o fotograflar kalksın diye aglayacaklar gibime geliyor.

1|0
    0|0
  • Ne taşı, bunlar daha ergen

0|0
    0|0
  • World on ergenyus of ego city for noob child :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• böyle ailelerin böyle çocukları olur. o yüzden önce anne baba olmayı öğrenmek çocuklara doğruları öğretmek gerekç al sana ibretlik video : link

0|0
    0|0
  • E bunların hepsi 16-17 yaşındalar. Daha kimlik arayışı içindeler bulamadıkları içinde kendilerini böyle göstermeye çalışıyorlar. Tabi ki yanlış

1|0
    0|0
  • günlük hayatta kapalı olan kızları bile facebookta bikinili gördük. dünyanın çivisi çıkmış

0|0
    0|0
  • eline fotoğraf makinesi alan fotoğrafçı oluyor onlar olmuş çokmu :D herkes kendinden sorumlu

0|0
    0|0
    • Bunlar daha 15-16 yasında fotograf istismarını ailelerine açıklayabilecek , mahkemeye verecek cesareti olmayan yavrucaklar

Bu yaptıklarının sorumluluğu onlar icin oldukça ağır

Gelecegi dusunmeden is yapıyorlar

Bu arada fotografçı olmayan kalmadı galiba :D

• kalmadı tabiki kendileri düşünsün

Yükleniyor...